„Największy ukryty klejnot” PlayStation Plus to wspaniały gratisik

Abonenci PlayStation Plus odkryli „największy ukryty klejnot” platformy i zachęcają wszystkich użytkowników, aby spróbowali.

Jeśli przegapiliście ogłoszenie z zeszłego tygodnia, 13 gier trafi w tym miesiącu na poziomy dodatkowe i premium PlayStation Plus – a właściwie jutro. Dodatkowy poziom będzie zyskiwał Need For Speed ​​Unbound, The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition, Tales of Arise, Assassin’s Creed Valhalla, LEGO Worlds, LEGO Jurassic World, Roguebook, Rogue LordsI Opowieści Zestiriipodczas gdy katalog Premium dodaje Ruch oporu: Retribution, Jet Rider 2, Tales of SymphoniaI Opowieści Vesperii. To gra ekstrapoziomowa, na którą chcę dzisiaj zwrócić Waszą uwagę, aczkolwiek dostępna już od kilku miesięcy.

„Postrzeganie jest rzeczywistością. W tej oszałamiającej łamigłówce pierwszoosobowej uciekasz z surrealistycznego świata snów, rozwiązując niemożliwe zagadki, wykorzystując niejednoznaczność głębi i perspektywy” – drażni streszczenie filmu Nadprogowy, podsumowując grę doskonale. To użytkownik Reddita yourhamsteriscool ujawnił tę rekomendację, pismo„Największy ukryty klejnot w PlayStation Plus: Nadprogowy. Jeśli jeszcze w to nie grałeś, zrób to.”

„Zakończenie, piękny głos/narracja na końcu – niektórzy z nas naprawdę musieli to usłyszeć… niesamowita gra. Jeśli ktoś z jakiegoś powodu nie zdecydował się na dokończenie gry, niech po prostu spojrzy i posłucha tego zakończenia.” napisał gabrielleraul, podczas gdy Edgeofview dodany, „Fajna ta gra. Jeden i koniec Portal wibracje i fajny trik.”

Nie da się przewidzieć, które gry Sony co miesiąc ogłosi, że opuszczą PlayStation Plus, więc jeśli tak Nadprogowy brzmi jak coś w twoim stylu, polecam nurkować tak szybko, jak to możliwe. Jeśli nie jesteś subskrybentem PlayStation Plus, możesz pobrać grę w PlayStation Store za 7,64 GBP, oszczędzając 55%, do 28 lutego.