Największa w historii aktualizacja Starfield już dostępna do pobrania, zawierająca znaczne ulepszenia grafiki

Kolejna aktualizacja dla Pole Gwiazd właśnie wyszła, niosąc ze sobą szeroką gamę poprawek błędów, ulepszeń rozgrywki i kilka bardzo potrzebnych ulepszeń grafiki gry.

W nadchodzących miesiącach deweloper planuje także udostępnić oficjalną obsługę modów w grze za pośrednictwem Creation Club 2.0, ale obecnie ukazała się nowa aktualizacja, która zdziała cuda z grafiką gry.

Nie dajcie się zwieść nudnej nazwie Aktualizacja 1.9.51.0, jest to solidna aktualizacja gry, która przynosi wiele bardzo potrzebnych ulepszeń i ulepszeń.

Na początek znacząco zmieniono grafikę. Dotyczy to szczególnie oświetlenia, cieni i odbić. Pomimo tego, że działa wyłącznie na Xbox Series X/S i PC, Pole Gwiazd W momencie premiery nie był uważany za cud techniki, co oznaczało, że blokada 30 klatek na sekundę była obrazą dla kontuzji.

Chociaż ta aktualizacja nie zmieniła liczby klatek na sekundę ani rozdzielczości, przynajmniej sprawiła, że ​​planety są bardziej widoczne dla gracza. Nie na tyle, aby warto było je eksplorować, ponieważ większość z nich jest pusta, ale jeśli jesteś graczem, który uwielbia dobre okazje do robienia zdjęć, prawdopodobnie skorzystasz z tej aktualizacji.

Oprócz poprawy grafiki, aktualizacja naprawia także kilka typowych błędów i usterek związanych z rozgrywką, budowaniem placówek i zadaniami. Ponieważ jest to gra Bethesdy, prawdopodobnie zawsze będą występować błędy, ale ta aktualizacja przynajmniej eliminuje niektóre z bardziej irytujących.

Najnowsza aktualizacja dla Pole Gwiazd można pobrać już teraz i na pewno nie będziesz chciał tego przegapić.