Najważniejszą „grę” Steam można teraz pobrać i zachować całkowicie bezpłatnie

Jeśli choć trochę interesujesz się tworzeniem gier, prawdopodobnie dotknąłeś tego swędzenia RPG Maker XP – a jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, teraz masz ku temu okazję.

Opracowana przez Gotcha Gotcha Games i wydana w 2005 roku, RPG Maker XP to prawdziwy klejnot. Robi dokładnie to, co jest napisane na puszce. Program pomaga kompletnym nowicjuszom stworzyć własną grę RPG. „Twórca RPG pozwala stworzyć oryginalną grę RPG bez wcześniejszej specjalistycznej wiedzy i szkolenia” – czytamy w streszczeniu. „RPG Maker XP jest pełen funkcji, o które prosiłeś, w tym szyfrowania danych gier i funkcji skryptów, która pozwala zmienić samo serce gry Twórca RPG silnik.”

Jak wskazany przez gracza komputerowego, RPG Maker XP jest odpowiedzialny za kilka świetnych wydawnictw, w tym Impreza z trupami, Na KsiężycI Wściekły ojciec. Nie mogę o tym rozmawiać RPG Maker XP choć bez wzmianki Pokémony Uran. Ta znakomita, stworzona przez fanów gra została stworzona przy użyciu oprogramowania i zabiera graczy do regionu Tandor i zawiera osiem odznak gimnastycznych do zebrania oraz ponad 190 Pokémonów do złapania.

Jeśli jesteś zainteresowany wypróbowaniem RPG Maker XP, jest obecnie bezpłatna na Steamie. Tak to prawda. Możesz pobrać RPG Maker XP za niską cenę niczego. Oferta trwa do 19 lutego o godzinie 18:00 czasu GMT, więc skorzystaj z niej, póki możesz, zanim będzie za późno.

Jeśli jeszcze Cię nie przekonałem, co za świetny zestaw RPG Maker XP jest, to spójrz na wynik recenzji gry wynoszący 93%. „Całe dzieciństwo za darmo. Dziękuję, że jesteś częścią mojego życia” – czytamy w jednej recenzji, a w innej: „Stworzyłem na tym moją pierwszą grę RPG. Tak bardzo to kocham.” To mówi wszystko, co musisz wiedzieć.