Najlepsze zaklęcia do odblokowania na początku w V Rising

W V Rising można znaleźć i wykorzystać dziesiątki zaklęć, więc dokonanie właściwego wyboru może być trudne. Jest to jeszcze trudniejsze, gdy nie masz pojęcia, co robić i dopiero zaczynasz jako nowy gracz. Wszyscy tam byliśmy, ale nie musisz się stresować. Oto kilka świetnych rekomendacji dotyczących zaklęć, które możesz odkryć i zacząć samodzielnie eksplorować w V Rising.

V Rising: Najlepsze zaklęcia początkowe do odblokowania

Widmowa Włócznia – Magia Iluzji

  • Odskocz do tyłu i wystrzel przebijający pocisk, który zadaje 160% obrażeń magicznych i osłabia. Każde dodatkowe trafienie zadaje 75% obrażeń magicznych poprzedniego trafienia i zapewnia fantazmat.

Wraith Spear jest dokładnie tak, jak to brzmi. To zaklęcie oparte na magii iluzji, w którym rzucający rzuca potężną włócznię, która przebija wszystko na swojej drodze. Nie tylko zadaje przyzwoite obrażenia wszystkim, w co trafi, ale także odpycha rzucającego do tyłu, co może być pomocne w ogniu bitwy. Możesz użyć tego zaklęcia w połączeniu z innym zaklęciem pocisku, aby w ciągu kilku sekund wyzwolić szalone obrażenia wybuchowe. Możesz także użyć Włóczni Widm ze swoją standardową umiejętnością uniku, aby uzyskać duży dystans. Zabicie Graysona Płatnerza w Farbane Woods zapewni ci jeden punkt zaklęć iluzji pierwszego poziomu, pozwalający ci nauczyć się Widmowej Włóczni.