Najlepsze ustawienia: jak grać w Persona 3 Reload na Steam Deck

Gdy klasyk z 2006 roku otrzyma nową warstwę farby, nowa generacja będzie miała okazję zapoznać się z grą, którą uważam za jedną z moich ulubionych gier wszechczasów. Czy możemy wziąć udział w tej konkretnej przygodzie w drodze, czy też będziemy zamknięci na kanapach?

Czy gra Persona 3 Reload Steam Deck jest grywalna i zweryfikowana?

Jeśli chcesz wskoczyć do świata Persona 3 w podróży, z przyjemnością dowiesz się, że możesz to zrobić. Persona 3 Reload jest w pełni zweryfikowana przez Steam Deck — oznacza to, że możesz przejść całą grę bez wielu problemów. Jeśli chcesz, aby gra wyglądała wyraziście, a jednocześnie utrzymywała odpowiednią liczbę klatek na sekundę, rozważ uruchomienie jej na ustawieniach niskich. Zawsze możesz dostosować ustawienia graficzne podczas gry, ale jeśli liczysz na najlepszy FPS, jest na to sposób.

Ponieważ Steam Deck ma ekran o rozdzielczości 800p, możesz także obniżyć rozdzielczość gry, aby zapewnić płynne działanie. Zazwyczaj ta gra RPG powinna działać w okolicach 30 do 40 klatek na sekundę, z kilkoma spadkami tu i ówdzie. Nadal jest w pełni grywalna i przyjemna na platformie Steam, zwłaszcza jeśli wpadłeś w ręce nowego modelu OLED. Podczas gdy oryginalne wydania Persony 3 były nieco bardziej mroczne i ponure, nowy system oświetlenia sprawia, że ​​gra świetnie prezentuje się na urządzeniach przenośnych.

W przypadku innych gier SEGA, takich jak Jak smok: nieskończone bogactwo działa dobrze na systemie, trudno uwierzyć, że Persona 3 Reload nie powinna działać jak marzenie. Chociaż zawiera wiele ulepszeń graficznych w stosunku do oryginalnej gry, bardziej liniowa struktura gry powinna pozwolić graczom cieszyć się nią z lepszą ogólną liczbą klatek na sekundę i lepszą prezentacją, niż początkowo oczekiwano.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o grze i dowiedzieć się, zajrzyj do sekcji „Przeładowanie gry Persona 3” poniżej. jeśli FEMC powróci w tej nowej wersji gry.