Najlepsze strategie na początku gry w Helldivers 2

W Helldivers 2 chodzi przede wszystkim o strategię, a strategia w Helldivers 2 opiera się na strategiach. Te śmiercionośne zarządzenia nie dyskryminują, dlatego wybór właściwych do misji ma kluczowe znaczenie. Ponieważ ten przewodnik koncentruje się na wczesnej fazie gry, wszystkie te fortele można zdobyć przed poziomem 10I najskuteczniejszy aż do średniego poziomu trudności.

Najlepszy wczesny atak orbitalny w Helldivers 2

Zaczynasz od doskonałości Precyzyjne uderzenie orbitalne, który jest przydatny do niszczenia budynków, zamykania nor robaków i zadawania ogromnych obrażeń wrogim celom. Ale jeśli szukasz trochę więcej użyteczności, Uderzenie orbitalne wybuchem powietrznym to najlepszy wybór.

Air Burst wystrzeliwuje salwę przypominającą strzelbę składającą się z 3 dużych serii niszczą lekko opancerzoną piechotę jak konfetti. Ponieważ na niższych poziomach trudności nie ma zbyt wielu ciężko opancerzonych jednostek, jest to doskonały sposób na pozbycie się serii błędów i rojów wrogów.

Najlepsza broń wczesnego wsparcia w Helldivers 2

Absolutnie niezbędną bronią wsparcia, której będzie chciała każda drużyna, jest: Granatnik. Aż do poziomu trudności „Wymagający”, natkniesz się na fale wrogów, których prawie nie da się pokonać ogniem z karabinu – od robotów wyglądających na AT-ST po wielkie, lepkie, zielone robaki rozpylające kwas. Granatnik z łatwością pozbędzie się każdego z nich, a także lekko opancerzonych wrogów.

Karabin maszynowy nie jest złym wsparciem dla kogoś innego z twojej drużyny – zwłaszcza jeśli masz kogoś innego, kto niszczy większych wrogów. Pomyśl o karabinie maszynowym bardziej jak o urządzeniu do czyszczenia motłochu, podczas gdy granatnika należy używać do celów priorytetowych.

Najlepsza wczesna wieżyczka strażnicza w Helldivers 2

The Gattling Wieżyczka Strażnicza to szybki sojusznik o dużej pojemności i sile ognia, który z łatwością może przeżuć mniejszą piechotę. Jest to szczególnie przydatne we wczesnej fazie gry, ponieważ nie będziesz musiał stawiać czoła ciężko opancerzonym jednostkom, które mogą go zniszczyć lub zablokować jego ogień, więc ciesz się nim, póki możesz wykorzystać jego pełny potencjał.

Najlepszą strategią przy ustawianiu wieży jest prawie zawsze jej ustawienie za przeszkodą lub ścianą, naprzeciwko swojej drużyny. W ten sposób, nawet jeśli znajdziesz się pomiędzy nim a wrogami, nie zostaniesz skoszony. Alternatywną strategią jest być podatnym w pobliżu samej wieży więc kule latają nad twoją głową!