Najbardziej napalony kumpel Palworld stworzył już przerażające grafiki fanów

Jest za co kochać Palworld, nie tylko ze względu na znajomą mechanikę walki i łapania różnych stworzeń. Jednak część tej „miłości” zostaje przeniesiona na zupełnie nowy poziom, przerażający poziom, który moje biedne oczy musiały znosić.

W GAMINGbible dokładamy wszelkich starań, aby pomóc Ci w pełni wykorzystać Twoje możliwości Palworld doświadczenie, dlatego poświęciliśmy czas na uszeregowanie starterów Pals, spośród których możesz wybierać. Jednak nasze poświęcenie ma swoje granice, ograniczenia, które szybko odkryłem po zobaczeniu czego Palworldnajbardziej napalony kumpel pojawił się w społeczności.

Nie musisz być jednym z dwóch milionów graczy jednocześnie, aby znać imię Lovander. Ten konkretny Pal przyciągnął uwagę graczy w tak głęboki i głęboko spragniony sposób; jeśli myślisz, że gracze dławią się podczas grania Wrota Baldura 3moi przyjaciele, jeszcze nic nie widzieliście.

Większości grafik fanów Lovandera nie mogę wam pokazać – w tej chwili krąży mnóstwo treści NSFW. Co więcej, wiele komentarzy nie powstrzymuje się od tego, jak bardzo chcą zapewnić Lovanderowi dobrą zabawę, więc jeszcze raz postaram się nie sprawić, abyście wszyscy cierpieli z tego powodu.

Jak to ujął jeden z Redditorów: „Nienawidzę tego świata”. Nie do końca nienawidzimy na poziomie deprawacji Palworld gracze to zrobią, ale my Czy zszokowany tym, jak szybko doszło do tego etapu. Właściwie nie powinniśmy się dziwić – pisałem artykuł o tym, jakie to proste BG3 bohaterowie mieli iść do łóżka, więc wszyscy mamy swoje wady. Tylko ta sytuacja Lovandera daje HuniePop bieg po swoje pieniądze!

Tym, którzy chcą zobaczyć, jakie sprośne myśli przychodzą do umysłów stale rosnącego fandomu, sugeruję, abyście zrobili to w wolnym czasie, z dala od wścibskich oczu. Grafika fanów zmienia się od zera do 100 w ciągu zaledwie milisekund, a przed przewinięciem całej strony w dół widzisz trochę animowanego porno.