Nagie mody Palworld pojawiają się w Internecie, ponieważ nie ma już nic świętego

Jest to już wiedza powszechna Palworld oficjalnie przejął świat i nie wykazuje oznak spowolnienia.

Jest to dopiero druga gra w historii, która osiągnęła 2 000 000 równoczesnych graczy na platformie Steam, co jest sporym osiągnięciem jak na grę mającą stosunkowo niewielką bazę twórców. Chociaż możesz się cieszyć Palworld zarówno na Xbox, jak i na PC, jeśli chcesz cieszyć się owocami rozwijającej się społeczności moderskiej, PC jest najlepszym rozwiązaniem. Niesławny mod Pokémon powrócił po tym, jak został usunięty przez Nintendo. Jak, słyszę, że pytasz? Ma „prawnie odrębny” wygląd, który pociąga za sobą zamianę Pikachu na ulubionego Pokémona Yellow Rat. Dostępny jest znakomity mod ulepszający grafikę, który dodaje śledzenie promieni, inny, który dodaje minimapę… Jest tak wiele przydatnych opcji. Temat dzisiejszego artykułu nie jest jednak przydatny.

W Internecie zaczęły pojawiać się nagie modyfikacje – w przypadku ludzkich postaci w grze powinienem dodać, biorąc pod uwagę, że nasi znajomi Pal i tak są bez ubrań. Och, ale będzie bardziej szczegółowo. Te modyfikacje, o ile moje żałosne oczy widziały, dotyczą tylko modeli postaci kobiecych. Biorąc to pod uwagę, nie zdziwiłbym się, gdyby pracowano nad modą na nagość dla mężczyzn. Jednym z takich przykładów jest użytkownik NexusMods H2theC który potwierdza, że ​​mod dodaje jedno z moich najmniej ulubionych wyrażeń wszechczasów, czyli jiggle fizyki. Jedyne, co chcę zobaczyć, jak się trzęsie, to soczyste loki Daedreama lub Gumossa z jego chwiejnym krokiem.

Drugi przykład pochodzi z Benjilot który obiecuje „niewidzialną bieliznę i pewne modyfikacje tekstur”, zaznaczając, że „wpływa to tylko na kobiecy charakter”. Nie powinniśmy być zaskoczeni. Nagie mody istnieją praktycznie w każdej grze. I znowu, pomyślałem Palworld zaliczał się do kategorii sakralnej.

Mówię to doskonale wiedząc, że Lovander stworzył już przerażające, spragnione grafiki fanów, więc czy nie jestem tylko głupią gęsią, która wyobraża sobie, że świat jest zdrowszym miejscem. Internet będzie internetem.