Nadchodzi Fallout 5, zapewnia Bethesda fanów na całym świecie

Może się to wydawać odległym, nieuchwytnym snem, ale Fallout 5 według szefa Bethesdy, Todda Howarda, gra jest w drodze. To jedyne zapewnienie, jakie mógł nam dać, potwierdzając, że on również chciałby, aby gry „wychodziły szybciej”.

Bethesda jest zajęta wspieraniem Pole Gwiazd. Czas pokaże, czy pogłoski o porcie PlayStation 5 okażą się prawdziwe, ale wiemy na pewno, że Rozbita przestrzeń dodatek ma się ukazać w tym roku, plus Pole Gwiazd powinny zostać poddane kilku bardzo oczekiwanym zmianom w zakresie jakości życia, w tym dodaniu planów miast. Wyobrażam to sobie Pole Gwiazd pozostanie głównym celem przez większą część 2024 r. Kiedy programiści będą gotowi zmniejszyć zespół wsparcia, aby przenieść zasoby do następnego projektu, następny projekt będzie The Elder Scrolls VI. Opad 5 nastąpi później, co oznacza, że ​​jeśli będziemy realistami, czeka nas prawie dekada oczekiwania.

Todd Howard potwierdził już w IGN nadchodzącą ofertę Bethesdy, stwierdzając„Tak, The Elder Scrolls VI jest w fazie przedprodukcyjnej i, wiesz, będziemy to robić Fallout 5 potem, więc przez jakiś czas nasza plansza będzie całkiem pełna. Mamy też kilka innych projektów, którym od czasu do czasu przyglądamy się.”

Bethesda, podobnie jak wiele innych studiów AAA, znana jest z długich okresów rozwoju, co Todd skomentował: „Zajmują one trochę czasu, szkoda, że ​​nie wyszły szybciej, naprawdę, staramy się tak bardzo, jak możemy, ale chcemy, żeby były jak najlepsze dla wszystkich”.

Dotykanie Fallout 5historii” – dodał – „Fallout jest tutaj naprawdę częścią naszego DNA. Od czasu do czasu współpracowaliśmy z innymi (programistami) – nie mogę powiedzieć, co się stanie. Wiesz, mamy jednostronicowy reportaż Fallout 5co chcemy zrobić.” Dla fanów Fallouta nie koniec i mrok. Adaptacja telewizyjna Amazona pojawi się już za kilka miesięcy, a ponadto Fallout 4Aktualizacja nowej generacji powinna wreszcie wylądować w tym roku. To dwie miłe rzeczy, na które warto czekać.