Nadchodzi darmowa gra Elden Ring i brzmi jak koszmar

Tak bardzo, jak uwielbiamy Pierścień Eldena tutaj w GAMINGbible, wiadomość o darmowej grze Pierścień Eldena Gra nie napełniła nas pewnością siebie ani ekscytacją. W rzeczywistości, im więcej o tym słyszymy, brzmi to jak koszmar.

Kiedy po raz pierwszy usłyszeliśmy, że to nowość Pierścień Eldena był w przygotowaniu, byliśmy zachwyceni; prawdopodobnie, jako jedna z najlepszych gier FromSoftware, absurdem jest myśleć, że nikt nie chce zobaczyć więcej tego świata. Ale potem złe wieści, które tak często towarzyszą dobrym hitom, sprawiły, że zastanawialiśmy się, dlaczego przydarzają nam się złe rzeczy.

Chociaż nowy Pierścień Eldena podobno się dzieje, będzie to darmowa gra mobilna, która ledwo łączy się z tym, co wiemy o grze i FromSoftware. Jednak to nie FromSoftware jest siłą napędową tego projektu, a raczej Tencent Games.

Pomimo bycia znanym i szanowanym wydawcą gier, idea całego tego epickiego majestatu Pierścień Eldena Skondensowanie tego do postaci gry mobilnej po prostu nie odpowiada wielu osobom. Na szczęście wygląda na to, że premiera tej gry zajmie jeszcze miesiące, a może nawet lata, ponieważ „postęp jest powolny”.

Być może dzieje się tak dlatego, że większość z nas nie gra na komórkach, ale obawiamy się, że sterowanie będzie absurdalnie kłopotliwe. Mówi się jednak, że Tencent dąży do Uderzenie Genshina– doświadczenie w stylu, które choć nie jest zbyt skomplikowane, nie kojarzy mi się z Darks Souls ani Pierścień Eldena kiedy słyszę jego imię.

„Boże, zmiłuj się nad nami” powiedział jeden fan, a drugi żartował, że Prima Aprilis zostało jeszcze za kilka miesięcy. Ach, moi drodzy gracze, gdyby to był tylko żart.

Mamy nadzieję, że się mylimy co do rozdźwięku pomiędzy koncepcją a jej rzeczywistością. Dla naszego dobra. W 2023 roku wydano wystarczająco dużo przeklętych gier, aby jedna z najlepszych gier nie zamieniła się w niezdarny, podróbkę.