Nadchodząca wersja na rok 2024 to w zasadzie Crazy Taxi nowej generacji i wygląda świetnie

Wychodzi nowa gra o taksówkach. Nie, nie jest Zwariowana taksówka, choć SEGA pracuje nad nową wersją zręcznościówki i klasykiem Dreamcast. Nadchodzące wydanie w 2024 r. będzie bardziej symulatorem.

Życie w taksówce: symulator jazdy po mieście wydaje się być bardzo uspokajającym doświadczeniem; taki, w którym gracze mogą kontrolować różne aspekty swojego pojazdu podczas przewożenia pasażerów z punktu A do punktu B w pięknej Barcelonie. Z tego, co widzieliśmy w zwiastunach, wygląda na to, że będzie to kolejny duży symulator, który może nawet będzie nadawał się do odgrywania ról.

Podczas gdy wszyscy czekamy Zwariowana taksówka, możemy zabrać pasażerów do miejsca docelowego w tym wspaniałym symulatorze. Barcelona wygląda absolutnie oszałamiająco, a samochody też nie wyglądają tak źle. „Po przybyciu do Barcelony mając jedynie samochód i marzenie, przejedź się ruchliwymi ulicami słynnego miasta i przewoź pasażerów, oferując im nienaganną obsługę. Będziesz musiał przestrzegać zasad ruchu drogowego; radzić sobie z niecierpliwymi turystami, zmienną pogodą i godzinami szczytu.

Wygląda na to, że sprawdzi to wiele opcji dla miłośników symulatorów. Najbardziej podoba mi się pomysł przejażdżki przez jedno z najpiękniejszych miast Europy. Barcelona została odtworzona w skali 1:1, przenosząc nas przez 400 km dróg. Nie zależy mi nawet na kupowaniu biletów, po prostu będę szczęśliwy, mogąc jeździć po okolicy, zdobywając punkty za odblokowywanie punktów szczególnych.

Mamy nadzieję, że istnieje możliwość zakupu wielu różnych samochodów, aby zapewnić pełne wrażenia, ponieważ Strona Steama wspomina, że ​​punkty doświadczenia można wykorzystać na ulepszenia i odblokowanie dłuższych biletów. Chociaż nie cieszę się na zrzędliwych klientów, ale hej, radzimy sobie z szorstkością i gładkością. Dużo więcej dowiemy się po premierze gry 7 marca 2024 roku.