Nadchodząca gra została ogłoszona i zamknięta w tym samym dziwacznym tweecie

Nierzadko zdarza się, że nadchodzące tytuły gier są anulowane, zanim zostaną w pełni wydane. Ponieważ czas między ogłoszeniem a wydaniem jest różny, może to być trudna podróż, ale jeden z deweloperów najwyraźniej pominął środkowy etap, ogłaszając i anulując grę w tym samym tajemniczym tweecie.

Na początku tego tygodnia programiści Bushiroad International ogłosili na Twitterze globalną datę premiery swojej przygodowej gry akcji inspirowanej anime, Kocham życie! School Idol Festival 2 Miracle na żywo. Kontynuacja Kocham życie! Festiwal Idoli Szkolnych, który został zamknięty w marcu 2023 roku, pozwoli graczom wziąć udział w serii gier rytmicznych i poznać historię grupy idoli popu.

Po zamknięciu prequelu gracze otrzymali możliwość przeniesienia swoich piosenek i kart do japońskiej wersji gry Kocham życie! School Idol Festival 2 Miracle na żywo ale wersja międzynarodowa została niestety opóźniona. I tak jest aż do teraz!

Zagadkowy tweet w końcu ogłosił nadchodzącą datę premiery Kocham życie! Festiwal Idoli Szkolnych 2 dzięki któremu gra pojawi się na Androidzie i iOS. W tym miejscu robi się zamieszanie. Twórcy ogłaszają, że gra ukaże się w lutym 2024 roku, ale zostanie zamknięta pod koniec maja. Tak, też jestem zdumiony.

„Jesteśmy podekscytowani możliwością przekazania wiadomości, że globalna wersja Kocham życie! Festiwal School Idol 2 MIRACLE LIVE! wystartuje wkrótce w lutym 2024 r.” – tweet czyta. „Chcemy jednak również poinformować, że wersja globalna zostanie zamknięta 31 maja 2024 r. i odpowiednio zaprzestanie zakupów w aplikacji. Doceniamy miłość i wsparcie, które okazaliście, i dokładamy wszelkich starań, aby te ostatnie kilka miesięcy były niezapomnianym momentem.”

Jak możesz sobie wyobrazić, to dziwaczne ogłoszenie spotkało się z zamieszaniem, ponieważ gracze nie byli w stanie zrozumieć, dlaczego gra zostanie zamknięta tak szybko po premierze, a także oczekiwać, że użytkownicy będą brać udział w mikrotransakcjach tylko po to, aby utracić postęp.

Jeśli jesteś zainteresowany Kocham życie! Festiwal School Idol 2 MIRACLE LIVE!, przygotujcie się do gry w lutym, bo nie będziecie mieli dużo czasu.