Na liście: Jak znaleźć wszystkie legendarne lokalizacje znajomych w Palworld

137 kumpli i pięciu, którzy będą królować. Oto jak znaleźć wszystkich legendarnych znajomych w Palworld.

Wszystkie legendarne lokalizacje Pal w Palworld, wymienione

W Palworld nie brakuje Palów, od wariantów po Alfy. Ale tutaj są pięciu kumpli które przewyższają resztę o głowę i ramiona, zarówno pod względem siły, jak i rzadkości. Oto lokalizacje wszystkich pięciu legendarnych Pals w Palworld.

Kumpel Lokalizacja firmy Pal
Mroźny ogier Góra Astralna
Frostallion Noc Można uzyskać poprzez hodowlę
Jetragon Góra Obsydian
Paladiusz Głębokie wydmy
Nekromus Głębokie wydmy

Jak znaleźć Frostallion w Palworld

Frostallion jest pierwszy na liście z jednego powodu – dzięki niemu złapanie Jetragona, kolejnego legendarnego na liście, jest znacznie łatwiejsze.

Aby znaleźć Frostallion, udaj się na pokrytą śniegiem wyspę Astral Mountain na dalekiej północy. Masz wtedy dwie możliwości. Można udać się bezpośrednio na północ od ul Nieskazitelny punkt orientacyjny na Polu Śniegu, które można znaleźć na południowym brzegu Wyspy Gór Astralnych. Będzie to wymagało pokonania kilku pasm górskich.

Tak czy inaczej, w końcu trafisz na zamarznięte jezioro, gdzie Frostallion ustanowił swoją domenę. Jezioro dominuje nad większą częścią obszaru, dzięki czemu Frostallion jest łatwy do znalezienia, gdy znajdziesz się w jego zasięgu. Ale Frostallion nie jest łatwym celem. Na poziom 50jest niezwykle potężny i tylko najlepszy Metalowa zbroja Pal i tarcze są zalecane. Podobnie, jako typ czysto lodowy, Pals typu Ognistego najlepiej sobie z nim poradzą. Jormundi Ignis może przeciwstawić się jego atakom i zadać niszczycielskie obrażenia, jednocześnie pozbawiając go zdrowia.

Jak zdobyć Frostallion Noct w Palworld

Kiedy już zdobędziesz Frostallion, możesz wyhodować własnego Frostallion Noct.

Frostallion Noct można dokonać wyłącznie w przypadku następujących partnerstw:

  • Lodowy ogier x Helzephyr
  • Frosatllion Noct x Frostallion Noct

Aby znaleźć Helzephyra, poluj w okolicy Las Cynamotowy, miejsce starożytnego rytuału, Centrum Jeziora i Wzgórze Hipokrytów, wszystko w pobliżu środka mapy. Helzephyr pojawia się tylko w nocy i można go szybko zobaczyć w powietrzu ze względu na jego neonowe upierzenie.

Aby rozmnożyć swoich kumpli, będziesz potrzebować Mieszającej Farmy, odblokowanej na poziomie 19, w Twojej bazie. Będziesz także potrzebował ciasto za każdą sesję hodowlaną, w którą angażują się Twoi znajomi. Pamiętaj, aby przypisać Frostallion i Helzephyr do Mieszającej Farmy, aby rozpocząć proces.

Jak znaleźć Jetragona w Palworld

Jetragon może być jeszcze łatwiejszy do znalezienia niż Frostallion. Udaj się do Mount Obsidian i od północnego wybrzeża. Aby się tam dostać, wspinaj się po wysokiej sześciennej ścianie Zachodnia strona Góry Obsydian. Wkrótce natkniesz się na szeroką, gruntową ścieżkę, która poprowadzi Cię przez pola magmy. Podążaj tą polną ścieżką na polanę, a znajdziesz tam Jetragona, na który czeka. Jetragon stanie się wrogi, gdy tylko cię zobaczy, więc bądź przygotowany.

Chociaż zagłębiamy się w dokładny sprzęt, którego będziesz potrzebować, aby Jetragon był prosty, posiadanie Frostallion w twojej drużynie to świetny pierwszy krok. Jako typ smoka Jetragon otrzymuje niezwykle skuteczne obrażenia od Lodowego Ogiera, który jest już bardzo wytrzymały i jest w stanie poradzić sobie z gradem szybkich ataków Jetragona.

Jak znaleźć Paladiusa i Necromousa w Palworld

Ta dwójka dzieli ze sobą sekcję, ponieważ zawsze są razem. Paladius i Necromous byli kiedyś częścią jednej całości. Teraz biegają i walczą razem, przez co dość trudno ich pokonać.

Aby znaleźć duet, musisz udać się na bezludną wyspę w prawym górnym rogu, używając przycisku Głębokie wydmy punkt orientacyjny. Gdy już to zrobisz, udaj się na północ. Znajdziesz Necromousa i Paladiusa biegających wzdłuż wybrzeża, często w gajach.

Dobrą kombinacją Palsów do walki z Paladiusem i Necromousem jest Jetragon i Frostallion Noct. Jetragon może przeciwstawić się Necromousowi, który jest typem Mrocznym. Frostallion Noct poradzi sobie z Paladiusem, który jest typem normalnym. Wolę najpierw wyeliminować Necromousa, a potem Paladiusa, ale wszystko zależy od indywidualnych preferencji. A ponieważ duet biegnie tak blisko siebie, wyrzutnia rakiet jest jedną z najlepszych broni, jakie możesz zastosować przeciwko nim dwóm.