Na liście: Jak zdobyć wszystkie skórki z serii ikon LEGO Fortnite

LEGO Fortnite to wciąż jedna z najlepszych darmowych gier survivalowych dostępnych na rynku, a wciąż staje się coraz lepsza. Streamery są obecne w Fortnite od dłuższego czasu jako Icon Series, ale których można używać w LEGO Fortnite?

Jakich skórek z serii Icon można używać w Lego Fortnite?

Tweet autorstwa @LEGOFortnite na X (dawniej znany jako Twitter)

Chociaż te style są dostępne do wykorzystania w części Fortnite związanej z trybem Battle Royale od dłuższego czasu, w LEGO Fortnite dostępne są teraz także następujące skórki:

  • Ali-A
  • Bugha
  • Chica
  • Lachlan
  • SypherPK
  • TheGrefg

Jeśli masz już te skórki, ich formularze LEGO są dostępne bez dodatkowych kosztów. Dla tych, którzy planują w końcu dodać jedną z nich do swoich szafek, otrzymasz zarówno wersję Battle Royale, jak i LEGO w tej samej cenie. Jest jeszcze kilka ikon, które nie otrzymały jeszcze własnego formularza LEGO — na przykład Ninja nie ma jeszcze stylu LEGO Fortnite — wspaniale jest widzieć, jak ci Legendarni twórcy Fortnite otrzymują własne formularze LEGO.

Jednak denerwujące jest to, że zestawy ikon nie wracały do ​​sklepu od dłuższego czasu. W chwili pisania tego tekstu ich skórki można obecnie kupić razem z kilofami, ale emotek nie widziano już od dłuższego czasu. Możemy mieć tylko nadzieję, że w miarę jak coraz więcej ikon powróci do sklepu, będą im towarzyszyć odpowiadające im emotki, dzięki którym gracze otrzymają to, czego szukają.

Ponieważ plan działania dotyczący nie tylko LEGO Fortnite, ale samej platformy, wciąż się rozwija i ewoluuje, nie zdziwilibyśmy się, gdyby w nadchodzących tygodniach pozostałe skórki z serii Icon doczekały się wersji LEGO Fortnite. Mamy nadzieję, że uda nam się wskoczyć do tej uroczej wersji gry Peter griffin raczej wcześniej niż później.