Na liście: Jak wykorzystać wszystkie platformy Pacific Drive

Pacific Drive to nadchodząca gra o przetrwaniu, która głównie kręci się wokół Twojego starego kombi i podróży po północno-zachodnich Stanach Zjednoczonych – ale gdzie możesz w nią zagrać? Zobaczmy, które platformy Pacific Drive będą dostępne po premierze 22 lutego 2024 r.

Na jakich platformach będzie dostępny Pacific Drive?

Pacific Drive będzie dostępny pierwszego dnia na następujących platformach i sklepach:

Zawsze miło jest mieć wybór przy zakupie na PC, ale reszta graczy może nie być zadowolona z oficjalnej premiery gry. Ironwood Studios oferuje niewielką zniżkę na zamówienia w przedsprzedaży, więc jeśli wzbudzi Twoje zainteresowanie, być może łatwiej będzie Ci zdecydować, czy go kupić, czy nie.

Możesz już teraz bezpłatnie pobrać wersję demonstracyjną Pacific Drive na komputer PC.

Które platformy nie otrzymają Pacific Drive w chwili premiery?

Twórcy Pacific Drive (Ironwood Studios) potwierdzili już, że nie planują wdrażać wsparcia dla platform Mac i Linux. Jeśli nastąpi zmiana w tym stanowisku, z przyjemnością zaktualizujemy ten artykuł.

Właściciele PlayStation 4 mogą być smutni, ponieważ Pacific Drive nie będzie dostępny na konsolach poprzedniej generacji, ale takie jest życie w grach i cały sprzęt, niestety, w końcu staje się zbędny.

Jeśli chodzi o Xboksa, na temat dostępności Pacific Drive na konsoli Microsoftu zapadła cisza. Ponieważ Ironwood Studios w swoich dotychczasowych oświadczeniach nie było nieugięte co do dostępności, może to wskazywać, że istnieje czasowa umowa na wyłączność z PlayStation i być może gdzieś w przyszłości (za rok lub dwa?) otrzymamy Pacific Drive na Xbox . liczę jednak, że będzie analogicznie do konkurencyjnej konsoli Sony; Xbox One nie będzie obstawiał Pacific Drive.

To samo tyczy się Game Pass: nie podano żadnych informacji na temat dostępności Pacific Drive w ramach Game Pass, można więc założyć, że nie jest to obecnie planowane.