Na liście: Jak grać w Pokemon GO – ujawniono najlepsze zestawy ruchów Chansey

Chansey jest zawsze gotowa do wyjścia na siłownię w Pokemon GO. Oto najlepsze zestawy ruchów Chansey do różnych rodzajów bitew w Pokemon GO.

Najlepsze zestawy ruchów Chansey do bitew w siłowni Pokemon GO (PvE)

Najlepszy zestaw ataków ofensywnych Chansey Pokemon GO w bitwie na siłowni

Jeśli jesteś na tyle odważny, aby użyć Chansey do rzucenia wyzwania siłowni, najlepszym zestawem ruchów będzie Pound i Hyper Beam. Chansey zyskuje premię do ataku tego samego typu (STAB), ponieważ te dwa ataki są typu normalnego; innymi słowy, Chansey zawsze zadaje dodatkowe obrażenia, gdy używa ruchów typu normalnego.

Niestety Normal jest okropnie ofensywnym typem, ponieważ nie jest w stanie uderzyć niczego superefektywnie. Chansey może zabłysnąć jako obrońca Sali, ale może lepiej będzie, jeśli najpierw użyjesz innego Pokémona, aby oczyścić Salę.

Szybki ruch Ruch ładowania
Funt Hiper promień – Pokemon
Pokemon GO: Najlepszy ofensywny zestaw ruchów w siłowni Chansey

Najlepszy zestaw ruchów obronnych Chansey Pokemon GO w walce na siłowni

Kiedy już zdobędziesz siłownię, opuść swoją Chansey z zestawem ruchów Zen Headbutt i Dazzling Gleam. Jest to jeden z bardziej unikalnych zestawów ruchów Pokemon GO, ponieważ aktywnie unika ruchów STAB. Jednak to właśnie daje Chanseyowi wszechstronność w Sali: Zen Headbutt i Dazzling Gleam uderzają przeciwników typu Walczącego, zadając superefektywne obrażenia, pomagając Chansey zagrozić Pokémonom, które normalnie by mu zagrażały.

Psychic może wydawać się dobrą alternatywą dla Dazzling Gleam, ale Dazzling Gleam jest nieco silniejszy. Ma także tę zaletę, że jest typem wróżki. By dając Chansey ruch typu psychicznego i typu wróżkowego zamiast dwóch ruchów typu psychicznego, będzie w stanie osłaniać bardziej ofensywny teren i radzić sobie z większą liczbą rodzajów zagrożeń.

Szybki ruch Ruch ładowania
Zenckie uderzenie głową Olśniewający blask
Pokemon GO: najlepszy zestaw ruchów defensywnych Chansey Gym

Najlepszy zestaw ruchów Chansey w lidze bitewnej Pokemon GO (PvP)

Jeśli chcesz zabrać swoją Chansey z siłowni do ligi, najlepszym zestawem ruchów do użycia jest Funt z Dazzling Gleam i Hyper Beam. Podobnie jak w obronie Sali, Dazzling Gleam ma świetny zasięg. Ponieważ nie możesz zagwarantować, z jakim Pokémonem będziesz walczył i możesz nie uzyskać superefektywnych trafień Zen Headbutt, będziesz potrzebować STAB od Pounda. Hyper Beam również uderza mocno i otrzymuje STAB od normalnego pisania Chansey i, w przeciwieństwie do bitew w siłowni, nie można go łatwo uniknąć.

Szybki ruch Szarża Ruch 1 Ruch szarży 2
Funt Olśniewający blask Hiper promień – Pokemon
Pokemon GO: najlepszy zestaw ruchów PvP Chansey

Chansey może nie jest najlepszym wyborem do gry PvP, ale jest tak świetna do Siłowni, że warto mieć w swoich rezerwach zarówno Chansey, jak i Blissey.