Na liście: Jak grać w Pokemon GO – odkryj najlepsze zestawy ruchów Blissey

Gdzie jest siłownia, tam jest Blissey. Oto najlepsze zestawy ruchów dla Blissey w Pokemon GO dla każdego z różnych formatów bitew.

Najlepsze zestawy ruchów Blissey do bitew w siłowni Pokemon GO (PvE)

Najlepszy zestaw ofensywny Blissey Pokemon GO w bitwie na siłowni

Blissey nie jest najlepszą opcją do rzucania wyzwań Siłom, ale jeśli czujesz się jak buntownik, najlepszymi ruchami, których może się nauczyć, są Pound i Hyper Beam. Blissey zyskuje premię do ataku tego samego typu (STAB) w obu tych ruchach, ponieważ są one typu normalnego. Niestety ruchy typu normalnego nie zadają superefektywnych obrażeń przeciwko niczemu, więc nadal będziesz miał trudności w walce, nawet z wielką mocą Hyper Beam.

Szybki ruch Ruch ładowania
Funt Hiper promień – Pokemon
Pokemon GO: Najlepszy zestaw ruchów ofensywnych Blissey Gym

Najlepszy zestaw ruchów obronnych Blissey Pokemon GO Gym Battle

Obrona na siłowni to miejsce, w którym Blissey naprawdę błyszczy, a raczej olśniewa zestawem ruchów Zen Headbutt i Dazzling Gleam. Podczas gdy normalnie wybierałbyś ruchy, które zapewniają STAB dla spójności, Blissey lepiej radzi sobie z ruchem typu psychicznego i wróżkowego, aby pomóc chronić się przed Pokémonami typu Walczącego, które zadałyby mu obrażenia superskutecznymi atakami. Wybierz Dazzling Gleam zamiast Psychic, aby uzyskać dodatkowe pokrycie typu nad przeciwnikami typu Dragon, zamiast ograniczać się tylko do ataków typu Psychicznego.

Szybki ruch Ruch ładowania
Zenckie uderzenie głową Olśniewający blask
Pokemon GO: Najlepszy zestaw ruchów defensywnych Blissey Gym

Najlepszy zestaw ruchów Blissey dla ligi bitewnej Pokemon GO (PvP)

Podobnie jak jej przedewolucyjna Chansey, Blissey po prostu nie jest stworzona do obrazy. Jeśli nadal chcesz zaryzykować z Blissey w PvP, najlepszym zestawem ruchów, jaki może mieć, jest Pound z Dazzling Gleam i Hyper Beam. Hyper Beam dostaje STAB i uderza jak ciężarówka, nawet jeśli nigdy nie zadaje superefektywnych obrażeń. Dazzling Gleam zapewnia Blissey bardzo potrzebną osłonę nad przeciwnikami typu Walczącego. Funt jest używany zamiast Zen Headbutt, ponieważ konsekwentny STAB jest preferowany zamiast okazjonalnych super skutecznych bonusów.

Szybki ruch Szarża Ruch 1 Ruch szarży 2
Funt Olśniewający blask Hiper promień – Pokemon
Pokemon GO: najlepszy zestaw ruchów PvP Blissey

Czy Wild Charge jest dobry na Blissey?

Jeśli ewoluujesz Chansey w Blissey podczas wydarzenia z okazji Dnia Społeczności, nauczy się ona ruchu Dzika Szarża. Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że jest to świetny sposób na zwiększenie zasięgu Blissey. Niestety, Wild Charge po użyciu obniża obronę użytkownika o dwa stopnie. Blissey rozwija się dzięki swojej obronie, co sprawia, że ​​Dzika Szarża jest złym wyborem. Typ elektryczny jest również super skuteczny tylko przeciwko typom wodnym i latającym, z których żaden w naturalny sposób nie zagraża Blissey. Olśniewający Blask to wciąż najlepszy ruch szarży, jakiego Blissey może się nauczyć.

Nawet jeśli przeprowadzka Blissey z okazji Dnia Społeczności nie jest dla niej zbyt udana, nadal warto skorzystać z okazji, aby przygotować Chansey i Blissey do wyjścia na Siłownie.