MW3: Jak zoptymalizować wyposażenie i załączniki RAM-9

Kolejny sezon oznacza kolejny pistolet maszynowy do wykorzystania w Modern Warfare 3 i tym razem jest to RAM-9. Ta broń to po prostu mniejsza wersja RAM-7, która pojawiła się w zeszłym sezonie i mam dla ciebie idealny zestaw do wypróbowania w następnym meczu.

Najlepsze wyposażenie dla RAM-9 w MW3:

Zestaw RAM-9 MW3
  • Pysk: Tłumik płomienia L4R
  • Podlufa: Hamulec ręczny XTEN Phantom-5
  • Tylny uchwyt: Taśma chwytna Retort 90
  • Magazyn: Podkładka kolby Hunker-5
  • Amunicja: Okrągłe o wysokim ziarnie 9 mm

W tej wersji pominąłem lufę, ponieważ jedyna dobra zapewnia prędkość pocisku i zasięg obrażeń kosztem kontroli odrzutu. Cóż, naboje High Grain kal. 9 mm zapewniają większy zasięg i mniejszą kontrolę nad trafieniem, co po prostu czyni je ogólnie lepszą opcją. Zasadniczo służą one jako lufa broni.

W przypadku osprzętu kontrolnego bez kary ADS mamy taśmę retortową i ogranicznik ręczny XTEN Phantom-5. Obydwa zwiększą naszą celność, a handstop pomaga nawet przy pewnej prędkości ADS. Musimy pomóc odwrócić część kopnięcia, ale jednocześnie zachować charakterystykę pistoletu maszynowego RAM-9.

Ostatnie dwa dodatki dodadzą trochę więcej kontroli kosztem szybkości ADS. Jednakże stanowią one jedynie 15% kary. W przypadku Phantoma oznacza to jedynie około 4% wzrost ogólnej szybkości ADS. Ale podkładka kolbowa i tłumik płomienia L4R sprawiają, że jest on znacznie lepszy na średnim dystansie.

Jak odblokować RAM-9 w MW3

Możesz odblokować RAM-9, docierając do sektora B6 w Przepustce Bojowej. Jeśli udasz się bezpośrednio do tego sektora, do zdobycia potrzebne będzie 15 żetonów przepustki bojowej. W przeciwnym razie wszystko zależy całkowicie od tego, które przedmioty odblokujesz jako pierwsze.

Możesz kupić przepustkę bojową Blackcell lub nadchodzący pakiet w sklepie, aby natychmiast zdobyć RAM-9 w sezonie 2 MW3, ale standardowa ścieżka jest bezpłatna. Nie ma powodu płacić, jeśli chcesz tylko nowej broni bez kosmetyków.

Po zdobyciu nowego pistoletu maszynowego udaj się do karabinu szturmowego BP50.