MW3: Jak zoptymalizować wyposażenie i osprzęt dla BP50

Być może nienawidziłeś F2000 w 2009 roku, ale BP50 okazuje się być przyzwoitym karabinem szturmowym w Modern Warfare 3. Zanim zaczniesz zabierać tę broń zwrotną na niektóre mecze, przyjrzyj się najskuteczniejszemu wyposażeniu.

Najlepszy zestaw dla BP50 w MW3

  • Beczka: Ciężka lufa Lore-9
  • Pysk: Hamulec tłokowy T51R
  • Podlufa: Ciężki uchwyt wspierający Bruena
  • Tylny uchwyt: Taśma chwytna TRST-IV
  • Optyczny: Odbłyśnik łupkowy
Zestaw BP50 w MW3

Prawie każdy karabin szturmowy w Modern Warfare 3 musi wykorzystywać lufę, która zwiększa zarówno prędkość, jak i zasięg pocisku. W przypadku BP50 tym dodatkiem jest ciężka lufa Lore-9. Jest to jeden z największych czynników negatywnie wpływających na mobilność w tej wersji gry, ale na niektórych mapach absolutnie potrzebujesz dodatkowego zasięgu.

Następnie mamy nasze załączniki kontrolne. Ze względu na oferowaną przez nie kontrolę pionową zdecydowałem się na uchwyt Bruen Heavy Support i hamulec T51R Billeted. Próbowałem użyć Cassusa na lufie do testów, ale wzmocnienie kontroli poziomej w ogóle nie było tego warte. Jeśli w połowie magazynka pociągniesz w lewo, wymienione dodatki będą niezwykle celne. Po prostu załóż taśmę TRST-IV Grip Tape, aby uzyskać nieco większą kontrolę bez wpływu na mobilność.

Optyka to ostatni element, jaki mam do wyposażenia BP50 i zdecydowałem się na reflektor Slate. Aby uzyskać wiarygodne wyniki, można zastosować kilka różnych optyk, ale to naprawdę kwestia osobistych preferencji. Jeśli masz standardową optykę punktową, możesz wybrać MW3.

Jak odblokować BP50 w MW3

Możesz odblokować BP50 w Przepustce Bojowej w sektorze B7. Zajmie ci to około 20 tokenów Przepustki Bitewnej, które możesz odblokować jako darmową nagrodę, jeśli przejdziesz bezpośrednio do odpowiedniego sektora. W przeciwnym razie będziesz musiał spędzić więcej czasu na szlifowaniu lub wydać pieniądze na najnowszy pakiet broni BP50 w sklepie.

Przy okazji poszukaj RAM-9 także w sezonie 3.