Modder Skyrim i Starfield Thomas, modder Tank Engine, wypuszcza własną grę RPG

Każdy z nas widział co najmniej jeden przypadek Thomas Silnik Czołgowy wkraczając z księżycową twarzą do naszych ulubionych gier RPG w trakcie naszej podróży online. Najbardziej znany ze swojego występu w The Elder Scrolls V: Skyrim, twórcy moda skupili się teraz na własnej grze RPG.

Być może ostatnia rzecz, jakiej spodziewałbyś się zobaczyć podróżując po krainach Skyrima to antropomorfizowany fikcyjny pociąg znany jako Thomas Silnik Czołgowy ale dzięki jednemu modderowi dzieje się tak od kilku lat. Mod Trainwiz jest dostępny do pobrania do gier takich jak Skyrima I Pole Gwiazd ale teraz twórca skierował swoją uwagę gdzie indziej.

Podprzestrzeń to nadchodząca gra RPG autorstwa Trainwiz, która została już uruchomiona we wczesnym dostępie. Ta „kosmiczna gra zręcznościowa o walce psów” z otwartym światem zawiera system gwiazd stworzony ręcznie, a każdy z nich oferuje unikalne zajęcia, w których możesz wziąć udział. Otrzymasz zadanie wejścia do galaktyki Croft, gdzie będziesz mógł wejść do dowolnego rolę, jaką chcesz, solo lub z przyjaciółmi.

Opisywany jako „duchowy następca Freelancer”, Podprzestrzeń zawiera elementy Lovecrafta i dostęp do 70 systemów gwiezdnych, 20 bossów, od potworów po piratów, oraz wyjątkową rozgrywkę gwarantowaną dla każdego gracza. Dzięki głównym zadaniom, zadaniom pobocznym, trybom PvP i wielu graczy, kosmiczna przygoda z pewnością zapewni wiele godzin rozgrywki.

Jeśli nadal nie jesteś sprzedany, an Podprzestrzeń Demo będzie dostępne podczas lutowego Steam Next Fest.

To się okaże, czy Thomas Silnik Czołgowy pojawi się, ale przy szalonych wybrykach Trainwiz nie bylibyśmy zaskoczeni. Ponieważ dostępny jest już wcześniejszy dostęp, a wersja demonstracyjna pojawi się w przyszłym miesiącu, Podprzestrzeń ukaże się w całości 10 kwietnia na PC.