Mod Pokémon firmy Palworld triumfalnie powrócił z nowym, „prawnie odrębnym” wyglądem

Palworld jest dostępna w całym Internecie, a miliony ludzi cieszą się grą o przetrwaniu polegającą na kolekcjonowaniu stworzeń. Porównania do Pokémonów są mocne i nie trzeba było długo czekać, aby pojawił się mod, który przekształcił wszystkie modele postaci w podobne Pokémony i postacie z anime.

Mod pochodzi od YouTubera „ToastedShoes”, który wiedział, że prawnicy Nintendo przyjdą po niego, gdy tylko mod zostanie udostępniony. Miał rację. Nintendo wkroczyło i powiedziało nie. Zatem mod zniknął, zmienił swój wygląd i powrócił z „prawnie odrębnym” projektem wizualnym. Nie ma tu już żadnych Pokémonów.

Według YouTubera nowy mod „w szczególności nie narusza żadnego z praw Nintendo. Znajdą się w nim ulubione przez fanów kieszonkowe stworzenia, takie jak „Żółty szczur” i wiele innych. Ach tak, uwielbiamy Yellow Rat tutaj w GAMINGbible. Oryginalny mod stał się na tyle problematyczny, że NexusMods zdystansowało się od niego w nadziei, że Nintendo nie wzięło ich na cel.

Oczywiście, teraz jest to „prawnie odrębne”, mod ma swoją siedzibę na popularnej stronie moderskiej. Możesz pobierz go już teraz i „Złap jak najwięcej” w Palworld.

Chociaż uwielbiamy Yellow Rat, nie możemy się doczekać, aż złapiemy odpowiednio „Fat Cock” lub „Educated Owl”, Chikipi i Hoocrates. Pakiet modów całkowicie zmienia grę, zmieniając wszystko, od postaci gracza w niestandardowy awatar ToastedShoes, aż po kule Pal, które z jakiegoś powodu stały się słoikami.

Strona z modami szybko informuje graczy, że jest to parodia Pokémonów, na wszelki wypadek i miejmy nadzieję, że zespołowi, który stworzył mod za pomocą ToastedShoes, ujdzie to na sucho. Coraz więcej modów jest dostępnych na NexusMods każdego dnia, a legiony fanów je adoptują Palworld jak coś więcej niż błysk na patelni.