Mod Cyberpunk 2077 umożliwia eksplorację Night City ze znajomymi

Jedna rzecz, którą ma wiele gier RPG, a której niestety brakowało Cyberpunka 2077, to towarzysze. Musisz pokochać podróżowanie po świecie z kumplem u boku.

CD Projekt Red nie dał nam szansy, aby zabrać ze sobą ludzi takich jak Judy do Night City, walczyć u naszego boku, chodzić do przypadkowych miejsc z makaronem. Ale ten mod zmienia wszystko.

Jeśli masz ochotę zabrać ze sobą swoją miłość jako towarzysza, możesz to zrobić. Możesz nawet zatrzymać się w środku misji i podstępnie przytulić lub szybko się pocałować.

Aby połączyć się z kimkolwiek, musisz najpierw ukończyć jego linię zadań, a następnie możesz wybrać, czy będą Ci towarzyszyć gdziekolwiek.

Mod wprowadza także system powinowactwa, który powoduje, że twój partner staje się zazdrosny, jeśli odwiedzasz innego towarzysza lub oczywiście, jeśli zdecydujesz się zderzyć z kimś innym.

Najwyraźniej na poziomie 50 powinowactwa twój towarzysz przyjedzie na miejsce zdarzenia własnym samochodem, co jest cudowną funkcją. Podobnie jak nowe kwestie głosowe, które choć oczywiście zostały stworzone przy użyciu programu AI, pomagają w zanurzeniu się.

Możesz wybierać spośród kilku towarzyszy, w tym Judy, Panam, Rogue i Kerry, a istnieje kilka poleceń, które możesz im wydać, gdy jesteś w Night City. Obejmuje to namawianie ich do walki lub zawiezienia Cię w określone miejsce.

Mod ma ponad 13 tys. pobrań i wydaje się, że podoba się wielu fanom, którzy cieszą się towarzystwem najlepszych postaci w grze. Warto to sprawdzić przed kolejną rozgrywką Cyberpunka 2077.