Minecraft spotyka się z Palworld w RPG 2024, do pobrania za darmo już teraz

Ta oszałamiająca gra RPG łączy elementy z Minecrafta I Palworlda teraz możesz w nią grać bezpłatnie na platformie Steam.

Palworld od chwili premiery podbiła świat szturmem, przyciągając wiele uwagi ze względu na podobieństwa do serii Pokémon. Pomimo tego, że gra bardzo różni się od zwykłej rozgrywki Pokémon, na przykład sposobu wyposażania potworów w karabiny maszynowe, a także łapania i handlu prawdziwymi ludźmi, przyciąga wiele uwagi do innych gier z tego gatunku.

Jedną z takich gier jest Voxlandyco daje poważne Palworld wibracje i wygląd Minecrafta ale z bronią. Oczywiście było mnóstwo gier oferujących podobne wrażenia, co jest moim ulubionym ZamekGórnik Z na starym Xbox Live Arcade, ale jak dotąd podoba mi się wygląd tego.

Voxlands’ opis brzmi: „Odkrywaj wspaniałe krainy wokseli pokryte raytracingiem, spotykaj lokalne zmutowane dzikie zwierzęta, dowiedz się, co poszło nie tak, a następnie wykonuj zadania, twórz, łup, buduj, niszcz i strzelaj, aby dostać się na szczyt łańcucha pokarmowego! Graj sam lub z przyjaciółmi! Zakładając, że wiesz, jak się dzielić.

Jak wyraźnie stwierdzono, celem gry jest eksploracja, wytwarzanie i gromadzenie zapasów, a wszystko to przy jednoczesnej obronie przed żarłocznymi potworami, takimi jak strachy na wróble, które wyglądają szczególnie głupio.

Teraz, mówiąc, że jest to gra złożona z bloków, wygląda absolutnie wspaniale dzięki oświetleniu opartemu na promieniach ray tracingu, szczegółowym teksturom i zwiększonej rozdzielczości. Można oczywiście osiągnąć ten sam efekt na Minecrafta poprzez mody, ale twierdzę, że wygląda to nieco lepiej.

Dobra wiadomość jest taka, że ​​możesz spróbować Voxlandy dla siebie, korzystając z bezpłatnej wersji demonstracyjnej, która pozwoli Ci przedsmakować pełni wrażeń. W chwili pisania tego tekstu gra znajduje się nadal we wczesnym dostępie i nie ma jeszcze daty premiery.

Voxlandy pojawi się w sklepie Steam w przyszłości, a dokładna data nie zostanie jeszcze podana przez programistów.