Miejsce: Jak znaleźć najlepszych kumpli do robótek ręcznych w Palworld

Czy w grze rzemieślniczej oferującej tak wiele unikalnych technologii do odblokowania i zbudowania naprawdę chcesz siedzieć przez godzinę w swojej bazie i przytrzymywać jeden klawisz? Nie, chcesz, żeby Pal podjął się tego zadania, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie najlepszych Kumpelów do Robót Ręcznych w Palworld!

Najlepsi kumple do robótek ręcznych w Palworld

Byłem zaskoczony, gdy odkryłem, że w grze jest tylko jeden Kumpel z Poziomem Robót Ręcznych 4. W związku z tym, jeśli uda ci się złapać Anubisa lub nawet zapasowego, przydziel go do zadań Robót ręcznych w swojej bazie, aby uzyskać najwyższą wydajność. Jeśli wolisz nie marnować umiejętności Anubisa, nie ma nic złego w wybraniu kumpli z poziomu A, takich jak Lyleen lub Verdash!

Kumpel Praca ręczna Szczebel
Anubis Rękodzieło Poziom 4 S
Lyleen Rękodzieło Poziom 3 A
Verdash Rękodzieło Poziom 3 A
Wixen Rękodzieło Poziom 3 A
Penkinga Rękodzieło, poziom 2 B
Mossanda Rękodzieło, poziom 2 B
Robinquill Rękodzieło, poziom 2 B
Lifmunk Rękodzieło, poziom 1 C
Tanzee Rękodzieło, poziom 1 C
Daedream Rękodzieło, poziom 1 C

W grze jest zaskakująca liczba Kumpelów zdolnych do pracy ręcznej, a na poziomie C dostępnych jest kilka innych opcji, w tym:

  • Warsekt
  • Bushi
  • Kołczan
  • Flambella
  • Gorirat
  • Ribbuny
  • Leezpunk

Ale na początku gry znajdziesz i złapiesz mnóstwo Lifmunka i Tanzee w strefie początkowej i wokół niej.

Jak ręcznie przypisać znajomych do pracy ręcznej

Podczas gdy wielu Palców pozostawionych samym sobie automatycznie zajmie się zadaniem, które jest w stanie wykonać, np. Praca ręczna, możesz chcieć przypisać pracowników ręcznie. Aby przypisać kumpla do Handiwork, zatrzymaj się w swojej bazie i podnieś jednego z pracujących kumpli. Następnie możesz rzucić je na stół rzemieślniczy, aby przypisać je do dowolnego zadania rzemieślniczego, które masz w kolejce.

Jednym z przedmiotów, który powinieneś mieć dla siebie, jest muszkiet. To najwcześniejsza broń palna w grze i zauważalny wzrost mocy.