Miejsce: Jak znaleźć najlepszych kumpli do górnictwa w Palworld

Duża część grindu w Palworld nie dotyczy poziomów; dotyczy zasobów takich jak kamień, drewno i ruda do wlewków, których będziesz potrzebować wiele podczas gry. Oto najlepsi kumple do górnictwa w Palworld, uszeregowani od najbardziej wydajnych do najmniej!

Najlepsi przyjaciele dla zasobów wydobywczych w Palworld

Nie jestem nawet w stanie zliczyć, ile kamieni i sztabek zjadam codziennie, grając w Palworld, dlatego znalezienie najlepszych kumpli do wydobywania ma sens!

Kumpel Górnictwo Szczebel
Astegona Poziom wydobycia 4 S
Błazamuta Poziom wydobycia 4 S
Digituj Poziom wydobycia 3 A
Reptyro Poziom wydobycia 3 A
Anubis Poziom wydobycia 3 A
Penkinga Poziom wydobycia 2 B
Dumud Poziom wydobycia 2 B
Mamnaj Poziom wydobycia 2 B
Depresja Poziom wydobycia 1 C
Cattiva Poziom wydobycia 1 C

Żaden inny Pal nie może się równać z Cattivą w zakresie przydatności do prac górniczych pod względem dostępności we wczesnej fazie gry. Są wszędzie! Ale osobiście, a wiem, że wielu myśli tak samo, żadne stworzenie nie może się z nim równać Depresja. Jego animacja górnictwa jest na najwyższym poziomie.

Jeśli jednak mówimy o wydajności, przejdź dalej na liście. Oczywiście chcesz A-Tier lub S-Tier i Anubis, DigitujI Astegona okazać się najbardziej pożądanym kamieniem i rudą!

Gdzie wydobywać zasoby w bazie

Jeśli chcesz mieć w swojej bazie stały dopływ surowców, zwłaszcza Kamienia, musisz zbudować Kamienna jama. Jest dostępny stosunkowo wcześnie, o godz Poziom technologii 7i wymaga:

  • 20x Drewno
  • 50x Kamień
  • 10x Fragment Paldium

Po umieszczeniu kamiennego dołu możesz ręcznie przypisać wspomnianych wcześniej znajomych lub pozwolić im na automatyczne przydzielanie siebie.

Alternatywnie, jeśli strategicznie umieścisz swoją bazę, aby przykryć węzeł, który odradza się z czasem, możesz wydobywać rudę, aby wytwarzać sztabki. Aby automatycznie wydobywać rudę, potrzebujesz Pal z poziomem wydobycia 2.