Midwood Isle to zupełnie nowa wyspa do odkrycia, którą możesz pobrać bezpłatnie

The Elder Scrolls V: Skyrim to jedna z najpopularniejszych gier wideo wszechczasów i do dziś, ponad dziesięć lat po premierze, pozostaje popularna wśród stale tętniącej życiem społeczności.

Pierwotnie wydany w listopadzie 2011 roku na PC, PlayStation 3 i Xbox 360, pomimo pewnego trafienia w ręce, nie sądzę, że nawet ludzie z Bethesdy mogli to przewidzieć Skyrima nadal będzie tak silny, jak dzisiaj. Jednym z głównych powodów Skyrima nadal się rozwija, to pełna pasji i oddania społeczność moderska.

Modem wartym uwagi fanów The Elder Scrolls jest „Midwood Isle” stworzony przez zespół kierowany przez DdsLedg, który jak sama nazwa wskazuje, dodaje zupełnie nową wyspę do zwiedzania w Tamriel, a co najważniejsze, jest całkowicie do ściągnięcia za darmo już teraz przez Nexusmods.

„Udaj się do domu Sonmerów, Midwood Isle, wyspy na północnym zachodzie, daleko od granicy Tamriel” – czytamy w opisie moda. „Odkryj Sonmerów, ich historię i wierzenia, walcząc z nowymi wrogami, rozwiązując zagadki, eksplorując lochy i nie tylko”. Autor moda wspomina, że ​​potrzebne będą rozszerzenia Dawnguard, Smocza Straż I Ognisko aby uzyskać dostęp do Midwood Isle w modzie.

Co więcej, z tego, co widzę w FAQ, mod „Midwood Isle” jest dostępny tylko na PC, a nie na konsolach, ponieważ nie ma wzmianki o innych platformach. Jedna z najlepszych rzeczy na temat The Elder Scrolls V: Skyrim Edycja Specjalna wydanej w 2016 roku jest to, że gracze na PlayStation i Xbox mają dostęp do dużego wyboru modów, więc będzie przynajmniej mnóstwo innej zawartości stworzonej przez społeczność do wyboru.

The Elder Scrolls V: Skyrim jest już dostępny na PC, PlayStation, Xbox i Nintendo Switch.