Marvel’s Spider-Man 2 do pobrania za darmo pozostawia graczy rozdartych

Jedna z największych gier PlayStation w 2023 r. ma teraz dwugodzinny okres próbny, w którym gracze mogą posmakować akcji. Wydaje się jednak, że niektórzy czują się trochę rozdarci tą perspektywą.

Marvel’s Spider-Man 2 to wspaniałe doświadczenie, które nie tylko zadowala pod względem fabuły i akcji, ale także ukazuje moc PlayStation 5. To znakomita gra akcji, która nie pozostaje bez echa i stanowi kontynuację dwóch poprzednich części serii.

Korzystanie z dwugodzinnej wersji próbnej to świetny sposób, aby przekonać się, czy gra jest dla Ciebie, a dzięki najnowszej wersji próbnej możesz uzyskać sporo fabuły i akcji. Chociaż powinno to być czymś uroczystym, niektórzy nie zgadzają się z procesem. Wygląda na to, że głównym problemem jest rozmiar pliku do pobrania, który wystarcza na zaledwie dwie godziny gry, ponieważ gra waży ponad 50 GB – jeden użytkownik na Reddicie skomentował: „To co? 50 GB pobrań na 2 godziny gry? Auć.” Chwila inny odparł „Cyberpunk ma pięciogodzinną wersję próbną, ale ta gra wymaga ponad 100 koncertów”.

Inni są zdenerwowani, że dwie godziny gry będą w rzeczywistości dużą częścią gry, ponieważ Marvel’s Spider-Man 2 była stosunkowo krótką grą w porównaniu do niektórych współczesnych gier akcji jeden Redditor mówiąc: „Wow, to jakieś 15% historii” lub inny który odwdzięczył się słowami: „W tym czasie mógłbyś rozegrać jakąś czwartą meczu, lol”

Niezależnie od tego, czy podzielisz tę argumentację, posiadanie przyzwoitej długości wersji demonstracyjnej jednej z najlepszych komiksowych gier wideo ostatnich kilku lat jest dobrą rzeczą. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz przygodę z dwiema poprzednimi grami, czy dopiero zaczynasz przygodę z marką, jest to świetne spojrzenie na genialną grę, w którą warto zagrać.