Marvel’s Spider-Man 2 do pobrania za darmo i oficjalnie ogłoszono nową zawartość

Miasto dopiero podnosi się po zniszczeniu Venoma, a jednak Spidey powraca z kolejnymi eskapadami, w które możemy się udać – mamy tylko nadzieję, że nie będą nas one kosztować kolejnej ukochanej osoby.

Zadziwiwszy graczy pod koniec ubiegłego roku – nawet jeśli Game Awards 2023 tego nie doceniło – fani czekali na powrót Milesa (być może z Peterem w towarzystwie). Biorąc pod uwagę, jak cicho gra wylądowała na PC, zastanawialiśmy się, czy nie przegapimy też żadnych zapowiedzi DLC.

Na szczęście tak nie było. Insomniac Games zrobiło furorę w mediach społecznościowych, ujawniając, że marzec będzie miesiącem, w którym otrzymamy mnóstwo DLC Spidey; od New Game+ po nowe, świeże kostiumy, Marvel’s Spider-Man 2 wrócił.

Gdy fani odliczają dzień do 7 marca, jesteśmy bardziej zaniepokojeni tym, jak zmieścimy w sobie te wszystkie gry – nowe DLC Spider-Man, Final Fantasy VIOdrodzenie wyjdzie i przejmie nasze życie, a to kolejna rozgrywka Wrota Baldura 3 jest nieuchronne (może to ostatnie to tylko ja). Mówimy, że rok 2024 traktuje nas właściwie bardzo wcześnie.

Najbardziej interesuje nas teraz to, czy „ta aktualizacja spowoduje rzeź”, jak zasugerował jeden z fanów, który liczy na rozwój fabuły. Trzeba przyznać, że aktualizacja bez dodatkowej historii nie byłaby tak ekscytująca, a biorąc pod uwagę, że Insomniac powiedział „i więcej” podczas omawiania wszystkich funkcji gry, mamy nadzieję, że w planach jest coś więcej niż tylko zmiana stroju.

Po mieszanym przyjęciu Legion samobójców: Zabij Ligę Sprawiedliwości otrzymała, wielu graczy tęskni za grą o superbohaterach z nieco większą treścią. Widząc, jak pozwoliło to Arkhamverse na ostatnie tchnienie, szkoda, że ​​nie było bardziej satysfakcjonujące.

Może Spidey wkroczy i uratuje sytuację…? Aby się o tym przekonać, będziemy musieli poczekać do 7 marca.