Marvel i DC łączą siły w wielkim crossoverze

Jeśli myślałeś, że najlepsze połączenie nie może być lepsze niż Avengers czy Liga Sprawiedliwości, pomyśl jeszcze raz, ponieważ nadchodzi epicki crossover Marvela i DC.

Crossovery nie są niczym nowym zarówno w komiksach, jak i filmach animowanych, co zaszczyciło nas takimi filmami jak Batman i Wojownicze Żółwie Ninja, Predator i Archie, Superman i Obcy oraz wiele innych. Pojawiły się nawet komiksy typu crossover z udziałem Marvela i DC, które rozpoczęły się w latach 70.

Oczywiście założenie rękawiczek na te komiksy w dzisiejszych czasach może kosztować całkiem sporo od niezależnych sprzedawców. Jeśli jednak przegapiliście niektóre z epickich crossoverów z przeszłości, w szczególności Marvela i DC, to dzisiejsze wiadomości są czymś, co warto usłyszeć.

Jak udostępniono w tweecie od Culture Crave, wydania komiksów, które od dawna były wyczerpane, powracają. Magazyn Tripwire raporty To Superman kontra Niesamowity Spider-Man (1976), Przygody Mrocznych Pazurów (1997) i Batman/Daredevil: Król Nowego Jorku (2000) ukaże się ponownie 6 sierpnia 2024 r. To jednak nie wszystko, bo DC/Marvel: Omnibus Ery Amalgamatu I DC kontra Marvel Omis są również przedrukowywane.

Prawdopodobnie jest rzeczą oczywistą, że te przedruki, przynajmniej w formie fizycznej, znikną z półek jak świeże bułeczki, więc warto sprawdzić swoich ulubionych sprzedawców komiksów, aby otrzymać zamówienia w przedsprzedaży jak najszybciej, aby uniknąć przegapienia. Przynajmniej przedruki DC i Marvel powinny mieć nieograniczony dostęp do mediów cyfrowych. Ale nie trzeba dodawać, że nie ma nic lepszego niż przeczytanie odpowiedniego komiksu w wersji fizycznej.

Niestety, jest bardzo mało prawdopodobne, że kiedykolwiek zobaczymy crossover Marvela i DC w filmie akcji na żywo, ale byłoby niesamowicie zobaczyć pewnego dnia nowe wydarzenie animowane. Wiem, że to myślenie życzeniowe.