Lordbound, które w końcu wystartowało po 10 latach, to ogromny darmowy dodatek

Ogromne rozszerzenie dla The Elder Scrolls V: Skyrim jest wreszcie w drodze, a jego stworzenie zajęło około dziesięciu lat.

Skyrima to naprawdę prezent, który wciąż daje, nie tylko dlatego, że Bethesda wypuszcza tę grę ponownie, gdy tylko wiatr wieje we właściwym kierunku, ale także dlatego, że ma ogromną społeczność modderów, których misją jest utrzymanie gry przy życiu.

Niektóre z tych modów mogą poprawiać jakość życia, inne mogą być głupimi przeróbkami, które zamieniają smoki w Thomas The Tank Engine, a niektóre mogą dać graczom nowe opcje w grze RPG, takie jak poślubienie Sereny, wampirzycy z DLC. Czasami jednak pojawia się mod, który zmienia wszystko i pozwala graczom rozpocząć zupełnie nową przygodę z oryginalną fabułą.

Mówię oczywiście o modach rozszerzeń, które często wprowadzają nowy obszar, który gracze mogą eksplorować, wraz z większą liczbą postaci, zadań i skarbów do znalezienia. Jeden z takich modów rozszerzających nazywa się Związanyi po około dziesięciu latach prac wreszcie jest dostępna dla graczy na PC.

Mówiąc najprościej, Związany jest największą ekspansją Skyrima kiedykolwiek widział. Kiedy zostanie uruchomiona, przyniesie ze sobą około 50 nowych zadań, 50 lochów, fabułę dłuższą niż podstawowa wersja gry, a także zupełnie nowe przedmioty i mechanikę gry. Postacie, które spotkasz, są w pełni odtwarzane głosowo, a łącznie twórca obiecuje około 60 godzin nowej zawartości.

Minęło dużo czasu, zanim dodatek był prawie ukończony, chociaż niedawno jedna z modderek, Kiria, powiedziała: „Mogę powiedzieć ze średnio dużą pewnością, że naszym celem jest data premiery koniec 2024 roku. ”

Miejmy nadzieję, że ta obietnica się spełni, ponieważ Związany wygląda na najlepsze rozszerzenie docenionej przez krytyków gry RPG firmy Bethesda i potencjalnie następcę, biorąc pod uwagę ilość nowej zawartości, jaką planuje dodać do gry.