Lordbound dodaje „60 godzin” nowej zawartości i to za darmo

Mówiłem to już wcześniej i powtórzę jeszcze raz, tj Skyrima społeczność modderska nie ma sobie równych. The Elder Scrolls V: Skyrim została wydana w 2011 roku, a mimo to do dziś nasze rozgrywki pozostają różnorodne i interesujące, a wszystko to dzięki kreatywności, umiejętnościom i talentowi niesamowitych modderów gry.

Najnowsze przykłady obejmują dodanie kilku nowych śmiercionośnych pułapek Skyrimalochy, albo tam Bandyci ze Skyrim który dodaje nowych wrogów. Chociaż te modyfikacje są na małą lub umiarkowaną skalę, dzisiaj przynoszę ci coś znacznie większego, co powinno zająć cię przez jakiś czas. Właściwie powinno cię to zająć na około 60 godzin. To szacowana długość fantastyczności Skyrim: Lordbound mod, który będzie całkowicie darmowy do pobrania.

Czy zauważyłeś „będzie”? Jak zgłoszone przez DSOGaming, Skyrim: Lordbound to nadchodzący mod w rozmiarze DLC, tworzony przez trafnie zatytułowany zespół deweloperów Lordbound. Doda nowy region o powierzchni trzech kilometrów kwadratowych, z ponad – przygotujcie się – 40 nowymi zadaniami i 50 nowymi lochami. O mój. Twórcy szacują, że obejrzenie tego wszystkiego zajmie graczom ponad 60 godzin Związany ma do zaoferowania, jeśli sprawdzi zarówno zadania główne, jak i poboczne.

To nie wszystko. Jedno z głównych zadań zapowiada się na największe główne zadanie, jakiego kiedykolwiek doświadczyli gracze Skyrima. To niezła obietnica, której spełnienia nie mogę się doczekać. Mówi się również, że Twoje wybory mają wpływ na wynik i „stan” obszaru DLC – i Panie Bounied będzie mógł pochwalić się oryginalną ścieżką dźwiękową i udźwiękowionymi postaciami niezależnymi. O co więcej można prosić?

Mod był rozwijany przez sześć lat. Jedynym problemem jest to, że nie mamy pojęcia, kiedy ma się ona ukazać. Twórcy nadal ciężko pracują, więc jedyne, co możemy zrobić, to zostawić ich samym sobie, mając świadomość, że pewnego dnia będziemy mogli zanurzyć się w tym pozornie arcydziele.