Logan okrzyknięty przez fanów najlepszym filmem Marvela wszechczasów

Nie oszukujmy się, rok 2023 był rokiem burzliwym dla Marvela. Problem Kanga, malejące wyniki kasowe, wyrzucone scenariusze… To wszystko się wydarzyło.

Aby przybliżyć Wam wszystkie informacje, Jonathan Majors – najbardziej znany z powoływania Kanga z MCU do życia – został w zeszłym miesiącu uznany za winnego molestowania i napaści po kłótni ze swoją już byłą dziewczyną. Choć Marvel nie wydał żadnego oficjalnego oświadczenia, plotki sugerują, że poszukiwany jest nowy aktor w jego miejsce Avengers: Dynastia Kang jest określany po prostu jako Mściciele 5 obecnie. Następnie mamy całą masę projektów, które osiągają słabsze wyniki kasowe, w tym najnowszy film Cuda. Daredevil: Narodzony na nowo został złomowany, aby zostać wskrzeszony zasadniczo jako Śmiałek sezon czwarty, kanonizujący erę Netflixa.

To był pracowity czas. Jednak pośród tego fani szukali odrobiny uspokajającej zabawy, oceniając swoje ulubione filmy Marvela – z MCU i nie tylko – i na szczycie znalazł się nieco nieoczekiwany wybór: Logana.

Mówię nieoczekiwane, nie dlatego Logana nie zasługuje (to absolutnie gwiazdorski film), ale głównie dlatego, że myślałem, że może zostać zagłuszony przez hałas kilku wpisów do MCU The Infinity Saga. Dyskusję rozpoczął użytkownik Reddita Edelman-11, od Poczta uzyskując setki odpowiedzi.

„Zgodnie z prawem mój ulubiony. . To osobna historia z bardzo osobistymi stawkami i stanowi doskonałe pożegnanie z postacią, z którą dorastałem. (…) Nie mam żadnej wspólnej pracy domowej dotyczącej wszechświata, którą muszę odrabiać. Nie ma kataklizmu kończącego świat. To w zasadzie opowieść o Loganie, Charlesie i Laurze.” napisał Nie gra2Win, podczas gdy LizzyShort dodany„Podobało mi się Wojna nieskończoności I Etap końcowy ponieważ (oni) zostali tak bardzo zbudowani przez tyle lat. LoganaDla mnie oznacza to samo przebywanie z tymi postaciami nawet dłużej niż w MCU.”

„To mój ulubiony film o postaci Marvela” stwierdził głupiadam94, z BillyTheGOAT94 komentowanie, „Najlepszy. Również najlepszy zwiastun filmu „Hurt” Johnny’ego Casha.” Oczywiście niektórzy się z tym nie zgodzili, ale wygląda na to, że jedna z nich LoganaNajwiększą oczywistą zaletą filmu jest fakt, że nie opiera się on na budowaniu fabuły w taki sam sposób, jak wiele filmów MCU. To interesująca myśl, biorąc pod uwagę, że MCU nadal wędruje przez The Multiverse Saga.