Linia została po prostu nieoczekiwanie usunięta z listy

Strzelanka trzecioosobowa z 2012 roku Spec Ops: Linia został usunięty ze sklepu Steam i nikt nie wie dlaczego.

Gracze zainteresowani kupnem gry nie mogą jej znaleźć nigdzie na Steamie, a wydawca 2K Games nie wydał żadnych oświadczeń mówiących o jej odejściu i ewentualnym powrocie.

Teraz, zanim ktokolwiek zacznie panikować, nadal możesz kupić grę w innych sklepach PC, a także w sklepie Xbox, więc nie zniknie na dobre. Biorąc to pod uwagę, jego nieoczekiwane zniknięcie ze Steam z pewnością rodzi pewne pytania, a w chwili pisania tego tekstu nie mamy wielu odpowiedzi.

Dla tych, którzy nie grali, Spec Ops: Linia była swego rodzaju ponownym uruchomieniem serii Spec Ops i zyskała uznanie krytyków za pełną akcji rozgrywkę, świetną grafikę jak na tamte czasy i, co ważniejsze, wciągającą narrację.

Podczas gdy Call Of Duty lub Battlefield niemal gloryfikują wojnę, stawiając graczy przeciwko bezwzględnemu antagonistowi lub grupie terrorystycznej, Spec Ops: Linia przyjął bardziej ugruntowane podejście do walki militarnej. Wielu graczy odniosło wrażenie, że jest to gra antywojenna ze względu na jej emocjonalną historię i choć może to być prawdą, inni twierdzą, że po prostu nie osładza konfliktów i pokazuje je takimi, jakie są naprawdę.

Nie wiadomo, czy ma to jakikolwiek związek z usunięciem gry ze sklepu Steam, ale byłby to dogodny moment, biorąc pod uwagę wiele konfliktów toczących się obecnie na całym świecie. Chociaż gdyby tak było, z pewnością byłoby to niedostępne również z innych stron sklepu.

Przy odrobinie szczęścia jest to po prostu błąd lub błąd na końcu Steam, i miejmy nadzieję Spec Ops: Linia zostanie ponownie wystawiony w tym tygodniu.

Jeśli jeszcze w nią nie grałeś, zdecydowanie zalecamy wypróbowanie jej na komputerze PC lub platformie Xbox.