Lina jest trwale naciągnięta

Dwie znakomite gry Devil May Cry zostały usunięte ze Steam kilka dni później Spec Ops: Linia spotkał ten sam los.

Możesz zacząć trzymać się fizycznych kopii swoich gier, ponieważ Steam usuwa tytuły po lewej, prawej i środkowej stronie. Dzieje się to kilka tygodni po tym, jak Ubisoft odważnie stwierdził, że gracze muszą „przyzwyczaić się” do tego, że tak naprawdę nie posiadają swoich gier cyfrowych, co wywołało ogromną falę sprzeciwu wobec firmy.

Kilka dni temu, Spec Ops: Linia pozornie zniknął ze Steam bez śladu. Nie było żadnego wyjaśnienia, dlaczego ani żadnej wskazówki, że wraca, po prostu zniknął. Później został usunięty ze wszystkich innych sklepów cyfrowych, a 2K ogłosiło, że nie jest już dostępny z powodu wygasłych licencji.

W podobnie dziwnym posunięciu dwie gry Devil May Cry również zostały usunięte ze sklepu Steam. To są diabeł może płakać 4 I Devil May Cry 3: wydanie specjalne.

Na szczęście nadal można kupić Devil May Cry 4: wydanie specjalneale nie ma innego sposobu na zabawę Diabeł może płakać 3 jeśli nie posiadasz kolekcji trylogii HD.

Ponownie nie ma żadnej wzmianki o zniknięciu z Capcomu ani nic nie wskazuje na to, że gry zostaną ponownie wystawione w późniejszym terminie.

Fani byli, co zrozumiałe, rozczarowani i zaniepokojeni przyszłością gier cyfrowych, zwłaszcza widząc, jak łatwo można je wyrwać ze sklepów, aby sprzedać je w droższych formach lub pakietach.

„Tego właśnie chcieli ludzie: całkowicie cyfrowej przyszłości. Oto, co otrzymasz: Spec Ops, a teraz także Devil May Cry. Mam nadzieję, że wszyscy jesteście szczęśliwi” – ​​napisał jeden z niezadowolonych graczy. „Co jest nie tak z Capcom i ogromnymi L w tym roku” – dodał inny, a ktoś skomentował: „Ciągle pomijałem DMC3. Cholera.”

Gry cyfrowe rzeczywiście są przyszłością, ale na pierwszy rzut oka nie będzie ona zbyt dobra. Trzymaj się tych fizycznych gier tak długo, jak możesz.