Liczba graczy Arkham Knight rośnie po negatywnych recenzjach Legionów samobójców

Batman: Rycerz Arkham zyskał 50% więcej graczy po wydaniu Legion samobójców: Zabij Ligę Sprawiedliwościi wszystkie negatywne recenzje, jakie zebrał.

Seria Batman: Arkham to bez wątpienia najwspanialsza trylogia gier o superbohaterach, jaką kiedykolwiek stworzono, chociaż istnieje ryzyko, że straci ten tytuł, gdy Marvel’s Spider-Man 3 wychodzi na jaw.

Niestety reputacja gier Arkham została częściowo zmarnowana Legion samobójców: Zabij Ligę Sprawiedliwości, najnowszy wpis w tak zwanym Arkhamverse. W grze śledzimy losy Harley Quinn, Deadshota, Kapitana Boomeranga i King Sharka, którzy podejmują samobójczą misję mającą na celu zabicie skorumpowanej Ligi Sprawiedliwości.

W naszej recenzji stwierdziliśmy, że grze brakuje serca i treści poprzednich gier Rocksteady, z chaotyczną historią i powtarzalnymi misjami. Inni krytycy wystawili grze podobne recenzje, a liczba żądań graczy o zwrot pieniędzy gwałtownie wzrosła do 761%.

Jest to również zasłużone Rycerz Arkham oferuje niesamowity otwarty świat Gotham City, doskonałą walkę i mnóstwo gadżetów, które tworzą ostateczne doświadczenie Batmana. Biorąc to pod uwagę, granie w te segmenty batmobilów jest nadal naprawdę irytujące.

Batman: Rycerz Arkham jest dostępny na platformach PlayStation, Xbox i PC, a także na Nintendo Switch za pośrednictwem Batman: Kolekcja Arkham