Łączenie Mothmana i Agilao w Persona 3 Reload (P3R): przewodnik

Ostatecznie Elizabeth poprosi Cię o wykonanie kilku dziwnych fuzji, takich jak Mothman z Agilao. Oto jak to zrobić połącz Mothmana z Agilao w Persona 3 Reload.

Jak zrobić Mothmana z Agilao w Persona 3 Reload

Ćmoczłowiek nie jest od razu dostępny jako fuzja, ale gdy zdobędziesz Wibrujące Pióro od Bossa Piętra w Tartarze i przejdziesz przez 7/9, odblokujesz Prośba 35 – Seria Fuzyjna nr 3: Pustelnik, Ćmoczłek. Podczas gdy poprzednie prośby o fuzję były proste, tym razem masz rozsądne wyzwanie.

Mothman nie uczy się Agilao w sposób naturalny, więc musisz przekazać mu to z innej Persony. Wiąże się to z długim procesem łączenia Person z postaciami o niższym poziomie, dopóki nie otrzymasz jednego z materiałów Mothmana z pożądaną umiejętnością.

Najłatwiejszą metodą, jaką znalazłem, było połączenie Take-Minakaty i Sati (która uczy się Agilao) w Legion. Następnie połączyłem Legion (z Agilao z Sati) z Bafometem, w wyniku czego powstał Mothman. Był to bardzo niekonwencjonalny sposób, ale była to pierwsza metoda, jaką znalazłem, aby rozwiązać tę zagadkę.

Take-Minakata można uzyskać z pięter wczesnych bloków Yabbashah w Tartarze (od 69 r.). Sati otrzymuje się przez fuzję Yamato-no-Orochi (również otrzymywanego w Yabbashah) z Zouchoten lub Mithras. Take-Minakata + Sandman (z kilku pięter nad Yabbashah) również skutkuje Sati.

Bafomet można zdobyć poprzez Yamata-no-Orchi + Rakshasa. Chociaż może to być duże obciążenie dla Twojego portfela, możesz przygotować prawie wszystkie składniki, po prostu kupując starsze Persony raz za razem bez większego wysiłku. Jest również dostępny jako zwykły drop Persona na wyższych piętrach Tartaru (około 110).

Mając na głowie wszystkie te długie fuzje, przyzwij dwie wymagane Persony i wykonaj zwykłą Dyad Fusion, i upewnij się, że Mothman ma Agilao. W ten sposób w końcu skończyłeś z tą prośbą, co zajęło mi trochę czasu.

Alternatywnie, wszystko to można rozwiązać, jeśli zdobędziesz kartę umiejętności Agilao i użyjesz jej na Mothmanie. Jednak zdobycie karty z losowych skrzyń w Tartarze nie jest tak proste, jak się wydaje. W końcu możesz go znaleźć przy odrobinie wysiłku, ale nie polecałbym aktywnego poszukiwania, bo mogłoby to zająć całą wieczność.

Nagroda za ukończenie żądania nr 35 w grze Persona 3 Reload

Tym razem nagrodą za wykonanie prośby jest: strój pokojówki. Jeśli należysz do graczy P3R, którzy mają obsesję na punkcie strojów pokojówek w grze, to jest to dla ciebie w zasadzie W. Podobnie jak wszystkie inne podobne stroje, jest to wyłącznie kosmetyka. Nie zapewni ci to żadnych korzyści bojowych. Możesz dodać Mitsuru.

Ukończenie tego żądania odblokuje kolejne żądania połączenia. Nadchodzi wiele innych, ale na szczęście są one łatwiejsze do rozwiązania niż ten.