Którą grę wybrać: Skull And Bones czy Sea of ​​Thieves?

Wygląda na to, że teraz jest najlepszy czas na bycie piratem, a na stole znajdują się niesamowite oferty dla wszystkich typów graczy. Czy powinieneś inwestować swój czas w bardziej przyziemną grę Skull and Bones, czy też wybrać się w kolorowe Sea of ​​Thieves?

Dlaczego warto zagrać w Skull and Bones w Sea of ​​Thieves

Jest kilka szczególnych powodów, dla których warto rozważyć poświęcenie czasu Skull and Bones nad Sea of ​​Thieves, mimo że ostatecznie mogą to być bardzo podobne tytuły.

Ciesz się bardziej realistycznymi efektami wizualnymi

Ubisoft jest znany ze swojej oprawy wizualnej, a Skull and Bones wygląda fantastycznie, niezależnie od tego, gdzie grasz. Chociaż Sea of ​​Thieves ma bardzo unikalny styl graficzny z bardziej przesadnymi funkcjami i kreskówkową estetyką, nie jest to gra dla każdego. Skull and Bones wygląda oszałamiająco, a świat wokół ciebie ma taką samą ilość szczegółów, jak statki i członkowie drużyny.

Chcesz ekscytującej bitwy morskiej PvP

Chociaż Skull and Bones może nie mieć wiele do zrobienia na lądzie w porównaniu do konkurencji zespół Ubisoftu wie, jak prowadzić wciągającą walkę. Opierając się na tym, co sprawiło, że Assassin’s Creed IV: Black Flag poczuł się jak powiew świeżego powietrza dla serii, przekonasz się, że mniej uproszczona walka na morzu naprawdę sprawi, że poczujesz się jak pirat, o jakim zawsze marzyłeś.

Chcesz rozszerzonej kampanii

Chociaż Sea of ​​Thieves ma luźno zawoalowaną fabułę, większość czasu spędzisz na eksploracji i wykonywaniu różnych zadań dla stosunkowo nieciekawych postaci NPC. Skull and Bones będzie zawierał pełną kampanię narracyjną, więc gracze, którzy chcą przygotować się przed wyruszeniem w podróż w trybie wieloosobowym, będą mieli mnóstwo praktyki w dowodzeniu swoją flotą i statkiem. Ty i twój statek stanowicie tutaj jedność, więc przygotuj się na wszystko, żeglując po pełnym morzu.

Masz konto Ubisoft+

Jeśli chcesz wskoczyć do Skull and Bones po obniżonej cenie, być może ucieszy Cię informacja, że ​​będzie ona dostępna pierwszego dnia z kontem Ubisoft +. Choć może to oznaczać Xbox Game Pass gracze będą musieli zgromadzić trochę więcej gotówki, możesz wyruszyć w morze, korzystając z już istniejącej usługi subskrypcyjnej.

Dlaczego warto zagrać w Sea of ​​Thieves zamiast Skull and Bones

Po drugiej stronie medalu mamy bardziej stylistycznie zaprojektowane Sea of ​​Thieves i nasze powody, dla których warto zagrać w tę grę.

Chcesz wdawać się w szaleństwa z przyjaciółmi

Jeśli masz nadzieję odkryć wiele różnych wysp samodzielnie lub ze znajomymi, Sea of ​​Thieves może być dla Ciebie idealną opcją. Ponad 70 różnych wysp do eksploracji, a każda z nich ma swój unikalny haczyk, który czyni je ekscytującymi, może to być wystarczający argument, abyś wybrał tę wyspę jako swoją najważniejszą morską przygodę.

Wolisz PVE od PVP, nawet jeśli oba są dostępne

W Sea of ​​Thieves możesz opuścić swój statek, kiedy tylko chcesz zbadać wyspy, które są przed tobą. Uzbrojony w wybraną przez siebie broń palną i miecz, możesz walczyć z wrogami sterowanymi przez komputer lub wyruszyć w morze i wyzwać innych graczy na bitwę morską. Upewnij się tylko, że masz stałą załogę, ponieważ bitwy na statkach w pojedynkę mogą być trudne.

Kochasz kreatywny styl artystyczny

Choć Skull and Bones może pochwalić się aspektem realizmu, Sea of ​​Thieves charakteryzuje się bardzo unikalnym stylem graficznym, który wyróżnia się na tle konkurencji. Znajdziesz tutaj najbardziej imponująco wyglądającą wodę, która kontrastuje z wysoce animowanymi postaciami i wrogami, których spotkasz, ale niezależnie od tego, czy grasz na konsoli Xbox, czy na komputerze, przekonasz się, że jest to jedna z najatrakcyjniejszych gier na rynku, pod warunkiem, że podoba Ci się styl, jaki ona wnosi na stół.

Masz subskrypcję Xbox Game Pass

Jeśli nie chcesz wydawać mnóstwa pieniędzy, z przyjemnością dowiesz się, że grę Sea of ​​Thieves wraz z całą zawartością dodatkową można pobrać w ramach subskrypcji Xbox Game Pass. Możesz uaktualnić swoją edycję, jeśli chcesz uzyskać jeszcze więcej zawartości, ale w obecnej postaci Sea of ​​Thieves ma 11 różnych sezonów i możesz zdobyć za nią mnóstwo ekscytujących nagród, a wszystko to w ramach zakupionej wcześniej subskrypcji Game Pass.

Czy można grać zarówno w Sea of ​​Thieves, jak i Skull and Bones?

Chociaż obie gry są dość podobne, oferują wystarczająco dużo różnic, aby utrzymać się na palcach. Na szczęście oznacza to, że fani tej części historii mają mnóstwo pirackiej zawartości, a obie gry współpracują ze sobą lepiej, niż pierwotnie oczekiwano. Jeśli masz ochotę wdać się w jakieś przesadne pirackie szaleństwa, Sea of ​​Thieves może być grą, w którą możesz zagrać na wieczór. Z drugiej strony, jeśli chcesz wziąć udział w bitwach morskich, Skull and Bones powinna być grą, którą uruchamiasz na noc. Bez względu na wszystko, im więcej treści pirackich, tym weselej, zwłaszcza gdy obie gry są równie zabawne.

Zaglądaj do naszych sekcji Skull and Bones i Sea of ​​Thieves poniżej, aby dowiedzieć się więcej o tych grach i dowiedzieć się, jak długo trwają prace nad Skull and Bones.