Konsekwencje wygaśnięcia licznika misji w Helldivers 2

Jeśli brakuje Ci czasu, możesz zdecydować się na grę Helldivers 2 z ekstremalnym poziomem trudności i superpatriotycznymi motywami. Każda misja daje ci 40 minut na zbadanie planety, ale co się stanie, jeśli licznik osiągnie zero?

Helldivers 2: Co się stanie, gdy skończy się czas misji?

Jak widać na powyższym filmie, wszystko toczy się zgodnie z zamierzeniami. Jednak gra przejdzie w tryb ekspercki, ponieważ nie będziesz już mieć dostępu do swoich forteli ani posiłków – natychmiast wezwiesz wahadłowiec ewakuacyjny, bez żadnego monitu. Będziesz musiał wywalczyć sobie drogę do przetrwania i poczekać, aż wahadłowiec ekstrakcyjny opadnie, aby w końcu opuścić pustkowie, na którym się znalazłeś — upewnij się tylko, że zejdź mu z drogi, zanim wyląduje.

Jeśli umrzesz, gra się zakończy, niezależnie od tego, czy grasz sam, czy ze znajomymi. Nie możesz wskrzesić kogoś w grze, ponieważ będziesz potrzebować strategii wsparcia, aby przywrócić poległych towarzyszy, których spotkał przedwczesny koniec. Jeśli jednak licznik czasu osiągnie 0, wszyscy będą walczyć o siebie. Tylko uważaj, żeby przypadkowo nie zabić członków drużyny, ponieważ Helldivers 2 ma przez cały czas niemożliwy do przełączania tryb Friendly Fire. Byłoby po prostu okropnie przypadkowo strzelić w głowę koledze z drużyny w ostatniej sekundzie.

Nieważne, czy grasz ze znajomymi zarówno na PlayStation, jak i na SteamieHelldivers 2 dostarcza mnóstwo emocji. Jeśli masz nadzieję odkryć kilka interesujących planet podczas poszukiwania Próbki która może ulepszyć twój statek i sprzęt, lub po prostu chcesz przebić się przez hordy paskudnych stworzeń, może to być idealna gra dla wielu graczy — po prostu przygotuj się na gorączkowe strzelaniny i zabawne śmierci.