Kill The Justice League zawiera hołd złożony Kevinowi Conroyowi i Arleen Sorkin

Chociaż początek był trudny Legion samobójców: Zabij Ligę Sprawiedliwości, Jedną z rzeczy, za którą można pochwalić tytuł Rocksteady, jest wzruszający hołd złożony aktorom Batmana i Harley Quinn, Kevinowi Conroyowi i Arleen Sorkin.

Opublikowany na początku tego tygodnia, Legion samobójców: Zabij Ligę Sprawiedliwości miał kilka trudnych dni. Ta strzelanka akcji została usunięta w ciągu zaledwie kilku godzin od premiery z powodu błędu psującego grę, co z kolei doprowadziło do opublikowania w Internecie serii spoilerów, a seria negatywnych recenzji zwiększyła liczbę żądań zwrotu pieniędzy o 761%.

Jednak pomimo kilku wybojów na drodze, Legion samobójców: Zabij Ligę Sprawiedliwości gracze byli bardzo szczęśliwi, widząc w grze hołd dla zmarłego Kevina Conroya i Arleen Sorkin. Para zagrała odpowiednio Batmana i Harley Quinn Batman: serial animowany więc pasuje tylko, że zostaną upamiętnieni w najnowszym tytule DC.

Conroy niestety zmarł w 2022 r. w wieku 66 lat, a Sorkin również zmarł rok później, w 2023 r. w wieku 67 lat. Conroy grał Batmana przez większą część swojego życia, czy to w różnych programach i filmach, a nawet wziął udział na temat roli w tym wydaniu Rocksteady i Batman: Arkham seria. Dla Sorkin to dzięki niej Harley Quinn stała się postacią Batman: serial animowany jak aktor dał życie ukochanemu psychologowi, który stał się złoczyńcą.

Aby oddać hołd tej parze, na terenie Metropolis w Londynie można znaleźć dwie złote tablice z wygrawerowanym napisem „ku pamięci”. Legion samobójców: Zabij Ligę Sprawiedliwości. Imieniu Conroy towarzyszy logo Bat, a logo Sorkin’s przedstawia motyw diamentu Harley Quinn.

Legion samobójców: Zabij Ligę Sprawiedliwości opuści wczesny dostęp 2 lutego, ale mając już na swoim koncie mieszane recenzje, nadal nie wiadomo, jak gra zostanie przyjęta.