Kampania Kill The Justice League jest krótsza

Z Legion samobójców: Zabij Ligę Sprawiedliwości wreszcie dostępna we wczesnym dostępie, gracze wciągają się w historię pośród kontrowersji. Jednak wiele osób przekonuje się, że kampania jest trochę za krótka.

W obliczu napływających próśb o zwrot pieniędzy to od graczy zależy, czy utkną w tej historii. Jednak wiele osób odkrywa, że ​​nie ma zbyt wielu historii, co sprawia, że ​​kampania jest krótsza.

Według Destina Legarie z IGN, Legion samobójców: Zabij Ligę Sprawiedliwości Główną kampanię można ukończyć w około dziewięć godzin. To dość krótko i jest to kolejny powód, aby pozostawić fanów niezadowolonych z wysiłków Rocksteady. Destin poszedł dalej prawo że po nagraniu materiału filmowego do gry napisy końcowe pojawiły się już po dziewięciu–10 godzinach rozgrywki i dodał, że nie spieszył się.

„To wygląda jak Legion samobójców w oparciu o mój czas przechwytywania, licznik zajmie około 9 do 10 godzin. Prawdopodobnie trochę krótszy, jeśli nie stoczysz kilku walk z bossami postaciami o niższym poziomie” – napisał. „Przypuszczam, że mam osiem godzin i 53 minuty przechwytywania, a do pokonania jest tylko „ostatni” boss. Zaktualizuję, gdy będę miał dokładne liczby. ”

Aktualizacja przyszła kilka godzin później z potwierdzeniem 10-godzinnej kampanii.

Pomimo tej rozczarowującej wiadomości warto zaznaczyć, że główna kampania to nie jedyna zawartość w grze. Oprócz angażowania się w zadania poboczne, Legion samobójców to gra dostępna na żywo, co oznacza, że ​​będzie regularnie otrzymywać nowe aktualizacje i zawartość, w tym nadchodzący sezon, w którym pojawi się Joker.