Jeśli wykonasz poniższe kroki, Skyrim będzie wyglądać jak gra na PlayStation 6

Jeśli jesteś fanem Skyrima, a kto w tym momencie nie jest, i chcesz przyspieszyć swoją następną rozgrywkę, wznosząc ją na poziom graficzny, o którym tylko marzyłeś, potrzebujesz tych modów. Zanim zaczniecie się ekscytować, warto zauważyć, że ta wydajność, porównywana z konsolami nowej generacji, wymaga ponad 1000 modów działających na bestii PC.

Cyfrowy senkanał YouTube, który często dostarcza nam tych oszałamiających filmów graficznych, zaszczycił nas kilkoma zdumiewający materiał ze Skyrim. Wygląda jak zupełnie nowa gra z niesamowitym poziomem szczegółowości.

Jak powiedziałem, będziesz potrzebować mocnego komputera, aby to uruchomić; 4090 jest koniecznością i dobry procesor, taki jak Ryzen 9 7950x, w przeciwnym razie nie warto próbować. To prawdopodobnie usmaży twoją ukochaną platformę. Digital Dream dostarczył lista modówwięc można to odtworzyć, jeśli masz sprzęt.

Zauważycie, że materiał filmowy jest kręcony z perspektywy trzeciej osoby, co naprawdę pomaga ukazać szczegóły pancerza oraz sposób, w jaki nowy silnik oświetlenia tworzy połysk i cienie. To dowód na to, jak bardzo dobre oświetlenie może ulepszyć każdą grę, ale wydaje się to wyrządzać krzywdę modderom stojącym za tymi wspaniałymi nowymi teksturami. W końcu śledzenie promieni na starych teksturach po prostu uwypukliłoby starzejącą się grafikę.

Podstawowe pytanie, jakie się z tym wiąże, brzmi: czy taką wierność wizualną zobaczymy pod koniec cyklu życia PlayStation 5? A może jest to coś, co odblokuje dopiero następna generacja konsol? Oczywiście byłoby wspaniale zagrać w coś, co wygląda tak dobrze, ale większość z nas będzie musiała poczekać sporo czasu. Możemy mieć tylko nadzieję, że następna partia konsol osiągnie te niesamowite wyżyny.