Jeśli podoba Ci się Fallout, sprawdź tę bezpłatną wersję Steam do pobrania

Jeśli masz ochotę połączyć postapokaliptyczną historię i estetykę serii Fallout z dynamiczną rozgrywką w Pośpiech Hi-Fimożesz mieć oko na nadchodzące Pokonaj Slayera.

Jak zwrócono nam uwagę przez PCGamesN, Pokonaj Slayera jest opracowywana przez ByteRockers’ Games, a premiera planowana jest na 4 kwietnia 2024 r. Opisuje się jako gra roguelite typu hack n’ slash, w której „muzyka zajmuje centralne miejsce”. Akcja rozgrywa się w dystopijnym Berlinie z akcentami lat 90., w którym wcielisz się w początkującą muzykkę i „podstępną majsterkowiczkę” Mię, która musi walczyć z niekończącymi się hordami wrogów, aby przeżyć. Biorąc jednak pod uwagę ten tytuł, jestem pewien, że domyślacie się, co będzie dalej. Tak, podczas bitwy musisz być na bieżąco.

„Każdy ruch, który wykonujesz, musi być zgodny z rytmem ścieżki dźwiękowej. Jeśli tego nie zrobisz, zapłacisz cenę. Bez wciskania przycisków i bez szaleńczego wprowadzania danych. Tylko płynna i umiejętna rozgrywka doprowadzi do zwycięstwa nad falami różnych wrogów i imponującymi bossami” – czytamy w streszczeniu. Każda runda będzie przebiegać inaczej i tak naprawdę ma na nią wpływ Twój styl gry, co doprowadzi do doświadczenia dostosowanego do każdego gracza.

Wybierz mądrze broń początkową, zestaw umiejętności i ulepszenia, ponieważ one również będą miały wpływ na przebieg, którego doświadczysz. Mia nie jest sama. Podczas podróży po Berlinie będziesz polegać na „zespole rebeliantów”, podróżując od podziemnych bunkrów (w klimacie Hello Fallout) po wysokie dachy. Aby uzyskać najbardziej wciągające wrażenia, załóż słuchawki i rozkoszuj się rytmem.

Chwila Pokonaj Slayerów ukaże się dopiero w kwietniu, mam dobre wieści. Bezpłatne demo jest już dostępne dzięki trwającemu Steam Next Fest. Po prostu udaj się do Pokonaj Slayerastronę sklepu, aby zaangażować się, póki możesz.