Jeśli grasz w te gry, możesz zdobyć darmowe środki w sklepie PlayStation w lutym

Gracze PlayStation mogą zdobyć dodatkowe darmowe środki w lutym, grając w kilka wybranych gier. Temat? Walentynki.

Program nagród PlayStation Stars został uruchomiony w 2022 roku i jest całkowicie darmowy (więc nie wymaga PlayStation Plus). Raz ty zapisać się możesz uzyskać dostęp do szeregu nagród, które można zdobyć grając w wybrane gry. Nagrody te obejmują cyfrowe trofea lub rabaty pieniężne na gry. Zdobycie darmowego kredytu w sklepie może zająć trochę czasu, ale wszystko się sumuje i zanim się zorientujesz, masz przyzwoitą kwotę do wydania. Naturalnie, zaangażowanie się w dowolne kampanie bonusowe to świetny sposób na szybsze zdobywanie punktów. Dlatego ty i ja jesteśmy tu dzisiaj.

PlayStation Stars ma tendencję do organizowania serii ograniczonych czasowo kampanii zachęcających do grania w określone gry, a luty oczywiście ma coś specjalnego na Walentynki.

Wszyscy możemy się zgodzić, że nie ma nic bardziej romantycznego niż przytulanie się przed grą wideo i dlatego PlayStation zachęca graczy do grania w trybie współpracy na kanapie podczas Walentynek, aby zdobyć coś ekstra do wykorzystania w PlayStation Store .

Aby zdobyć dodatkowe punkty w PlayStation Stars, możesz grać w następujące gry: Wyprowadzka 2, rozgotowane! 2, Rycerze Portali, Resogun, I Dziecko Światła.

Nie jest to zły wybór gier na każdy dzień tygodnia, choć przestrzegam, aby każdą walentynkę spędzić na graniu Rozgotowany! 2 z partnerem mogą równie dobrze być twoimi ostatnimi walentynkami z tym partnerem.