Jak zwiększyć szybkość przechwytywania w Palworld

Podstawą Palworld jest łapanie Palów i zmuszanie tych różnych stworzeń do walki za ciebie lub zmuszania ich do pracy w twojej bazie. Zwiększenie współczynnika przechwytywania ułatwi łapanie znajomych. Oto jak to zrobić.

Jak uzyskać lepszą szybkość przechwytywania w Palworld

Istnieje kilka metod, które gracze mogą zastosować, aby zwiększyć współczynnik przechwytywania podczas łapania znajomych. To zawiera używanie lepszych Sfer Pal, ulepszanie poprzez wizerunki Lifmunka i zmienianie stawki w Ustawieniach Świata. Pierwsze metody wo można wykonać w grze, natomiast ostatnie będą miały wpływ na każdego grającego obok ciebie.

Tworzenie lepszych kul kumpla

Pal Spheres to kule, których gracze będą używać do łapania i powstrzymywania Pals, ale do wyboru są różne Sfery z własnymi współczynnikami przechwytywania. Gracze będą mogli odblokowuj lepsze Pal Sfery w miarę zdobywania kolejnych poziomów i wydawaj punkty w menu technologii. Oto pełna lista ulepszonych Sfer Pal wraz z momentem ich odblokowania:

  • Poziom 14 – Mega Sfera
  • Poziom 20 – Giga Sfera
  • Poziom 27 – Hiper Sfera
  • Poziom 35 – Ultra Sfera
  • Poziom 44 – Legendarna Sfera

Można je wytworzyć poprzez Stół warsztatowy Sphere, Linia montażowa Sphere i Linia montażowa Sphere II. Gracze mogą zobaczyć współczynnik przechwytywania, gdy celują w Palców, więc pamiętaj, aby mieć przy sobie kilka sztuk, aby określić, która kula ma najlepszy współczynnik przechwytywania dla odpowiedniego Pal. Na przykład Legendarne Sfery powinny być używane w przypadku niesamowicie twardych kumpli, takich jak Jetragon.

Ulepsz się dzięki wizerunkom Lifmunka

Wizerunki Lifmunka to świecące na zielono przedmioty kolekcjonerskie rozmieszczone losowo w świecie, a zebranie wystarczającej ich liczby pozwoli graczom zwiększyć współczynnik przechwytywania. Na świecie istnieje ponad 400 wizerunków Lifmunka i gracze nieuchronnie natkną się na nie, aby je zebrać.

Można je wydać przy Statui Mocy, która jest znalezione w określonych miejscach na świecie lub zbudowane w Twojej bazie. Ta druga opcja jest zalecana ze względu na łatwiejszy dostęp.

Zmień ustawienia świata

Szybkość przechwytywania Pals można nawet zmienić dla całego świata, chociaż będzie to miało wpływ na wszystkich graczy w Twojej grze lub serwerze. Można to zrobić w godz Świat Wybierz menu i wybieranie Zmień ustawienia świata.

Opcja nazywa się Szybkość przechwytywania Pali można go zwiększyć, aby ułatwić łapanie, lub zmniejszyć, gdy jest trudniej. To i inne ustawienia w menu można zmienić w dowolnym momencie przed załadowaniem świata i nie ma to wpływu na zdobywanie osiągnięć.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Palworld, sprawdź, jak usunąć świat, aby zacząć od nowa lub zaoszczędzić trochę miejsca.