Jak zrozumieć włączenie Foamstars do PlayStation +: wyjaśnienie ceny

Jest mnóstwo gier, które wyglądają, jakby były idealne, gdyby zostały dołączone do PlayStation+, na przykład Fall Guys i nadchodzące Foamstars. Czy trzeba będzie kupić tę grę, czy jest ona darmowa?

Czy gra w Foamstars jest darmowa?

Chociaż gra Foamstars nie jest technicznie darmowa, będzie można ją odebrać od 6 lutego 2024 r. na PlayStation +. Jeśli nie masz subskrypcji lub zapomnisz odebrać grę przed kolejną partią tytułów PlayStation +, która pojawi się 5 marca 2024 r., będziesz musiał ją kupić w cenie detalicznej 29,99 USD.

Obecnie nie ma planów wydania darmowej wersji gry, więc ci, którzy chcą wziąć udział w akcji bez wydawania dodatkowych pieniędzy, być może będą musieli

Gdy współpracowaliśmy z Foamstarswydawało się, że kości są w porządku, ale potrzeba było trochę czasu, aby wszystko było w porządku. Jednak od tego czasu minęło mnóstwo czasu na prace nad grą i wygląda na to, że Foamstars może mimo wszystko okazać się hitem dla fanów PlayStation, zwłaszcza jeśli będą mogli ją zdobyć bez dodatkowych kosztów.

Czy Foamstars ma płatną przepustkę bojową?

Jedną z rzeczy, która wydaje się całkiem niezła w Foamstars, jest to, że chociaż posiada przepustkę sezonową, nie musisz płacić dodatkowo, aby uzyskać zawartość. Wygląda na to, że dostępna jest przepustka Premium zgodnie z oficjalna strona Foamstarsnadal będziesz mieć szansę odblokowania kosmetyków i innych przedmiotów w ramach bezpłatnej przepustki sezonowej.

Wygląda na to, że zespół programistów odpowiedzialny za Foamstars robi wszystko, co w jego mocy, aby uczynić tę grę kolejnym wielkim hitem, od kolorowego i przyciągającego wzrok stylu graficznego po ogólny przebieg rozgrywki. Foamstars wygląda na więcej, niż początkowo się wydaje.

Koniecznie zajrzyj do poniższej sekcji Foamstars, aby dowiedzieć się więcej o grze oraz uzyskać przydatne porady i wskazówki, które pomogą Ci zdominować pole bitwy.