Jak zrozumieć epizody losu w Granblue Fantasy: Relink

Jedną z najlepszych części Granblue Fantasy: Relink są bogate, oparte na fabule linki do postaci, które możesz przeglądać w miarę postępów w grze. Nazywają się one Epizodami Losu i mogą odblokować nie tylko nową wiedzę, ale także ukryty potencjał postaci.

Jak wyświetlić odcinki losu w Granblue Fantasy: Połącz ponownie

Jeśli masz nadzieję wziąć udział w kilku odcinkach Losu, po powrocie do głównego obszaru miasta musisz poczekać, aż znajdziesz się pomiędzy misjami. Porozmawiaj z recepcjonistką w Liczniku Zadań i wybierz opcję oglądania Odcinków Losu.

Licznik Zadań zapewni Ci wiele różnych opcji, w tym szansę graj online w trybie wieloosobowym ze znajomymi. Jednak w tej konkretnej sytuacji będziemy chcieli wybrać opcję Epizod Losu, aby zobaczyć, co wydarzyło się w przeszłości i dowiedzieć się więcej o naszych członkach załogi.

Kontynuując odblokowywanie nowych postaci w historii i znajdowanie nowych kart członków załogi, będziesz miał szansę dowiedzieć się o poprzednich przygodach, w których brali udział członkowie twojej załogi, a także o tym, co aktualnie prowadzą. Jest to świetny dodatek do gry, ponieważ każda z postaci, które trafiły do ​​Granblue Fantasy: Relink, ma do opowiedzenia wyjątkową historię i oferuje mnóstwo wglądu w swoje cele i ambicje. Po prostu uwielbiam dowiadywać się więcej o grze, szczególnie gdy jest ona tak interesująca jak tutaj.

Czy powinieneś zrobić odcinki The Fate w Granblue Fantasy: Relink?

Jak ty kontynuuj uzupełnianie rozdziałów, odblokujesz nowe odcinki Losu, więc pamiętaj, aby często sprawdzać, czy są jakieś nowe odcinki, przez które możesz przejść. Większość z nich będzie zawierać tylko tekst i postać wyrażającą to, co się dzieje, ale będziesz mieć także szansę odblokowania nowych umiejętności i miejsc, przejmując kontrolę nad swoimi ulubionymi postaciami i ucząc się, jak grają. Warto sprawdzić, zwłaszcza, że ​​za samo wysłuchanie ich otrzymujesz mnóstwo EXP i bonusów.