Jak zostać Lasso w Zabójczej Kompanii

Zeekerss ma naprawdę mroczną wyobraźnię, a potwory, które mamy w Lethal Company są naprawdę niesamowite i przerażające. Różni gracze zgłaszali obserwacje Człowieka Lasso, Człowieka Sznurkowego i Figurki Czerwonego Patyka. Czy Lasso Man naprawdę jest częścią Zabójczej Kompanii? Dowiedzmy Się.

Czy Lasso Man naprawdę jest w Lethal Company, czy tylko modem?

Z całą pewnością możemy potwierdzić, że Lasso Man rzeczywiście występuje w Lethal Company, ale z gwiazdką. Lasso Man istnieje w plikach gry, ale nie jest w pełni zaprogramowany i rozwinięty i nie powinien pojawiać się podczas twoich uruchomień. Oto jak on wygląda:

Lasso Man to dziwne stworzenie przypominające figurę patyka, wykonane z czerwonego sznurka o ostrych kolorach i ma Lasso zamiast każdej dłoni. Istnieją nieoficjalne mody do Lethal Company, których można użyć do wymuszenia jego pojawienia się w grze.

Jakie są moce i zdolności Lasso Mana w Lethal Company?

Obecnie Lasso Man nie ma żadnych mocy. On po prostu podąża za tobą i nie może cię zabić. Nie ma nawet odpowiedniej animacji. Najwyraźniej praca jest w toku, dlatego zalecana jest cierpliwość.

Zauważalne jest jednak to, że obecnie porusza się jak Thumper. To prawdopodobnie się zmieni, a społeczność ma swoje domysły na temat mocy Lasso Mana, kiedy i jeśli zostanie oficjalnie uwolniony. Począwszy od tego, że jest w stanie cię ścigać i wciągnąć jak kowboj, aby cię zabić, po czającego się w szybach wentylacyjnych, łapiącego cię Lasso i wciągającego do otworu wentylacyjnego, aby nigdy więcej go nie widzieć.

Kiedy Lasso Man zostanie oficjalnie dodany do Lethal Company?

Zeekerss jest samotnym twórcą Lethal Company i oczywiście wszystko wymaga czasu. Przytłaczające wsparcie społeczności może być motywacją, ale może też stanowić presję, gdy oczekiwania stale rosną. Na razie nie wiadomo, kiedy i czy Lasso Man oficjalnie pojawi się w Lethal Company, ale przewodniki na jego temat będą gotowe, gdy tylko wyjdzie.

Zapraszam do sprawdzenia, jak Lethal Company zyskała popularność.