Jak zoptymalizować broń na początku gry w Persona 3 Reload (P3R)

Sprzęt jest tak samo ważny jak nauka w Persona 3 Reload, w przeciwnym razie będziesz nieszkodliwy podczas nocnych eksploracji Tartaru. Oto najlepsza broń, jaką możesz przynieść do wieży na początku gry, aby dotrzeć jak najdalej na tych niekończących się piętrach.

Najlepsza broń do wczesnej rozgrywki w Persona 3 Reload (P3R)

Większość sprzętu pochodzi z Tartaru lub można go kupić na początku na komisariacie policji, ale prawdopodobnie nie będziesz trzymał się tej samej broni, ponieważ nie minie dużo czasu, zanim zyskasz lepsze opcje. Oto jedne z najlepszych opcji, jakie będziesz mieć w początkowej fazie gry. Mianowicie przez pierwsze dwa miesiące.

Protagonista

Mówiąc szczerze, Persona Bohatera jest ważniejsza niż jego rzeczywista broń. Powinieneś sobie poradzić, jeśli wcześnie podnosiłeś/łączenie swoich Person.

1 – Fudo Masamune

Najlepszy miecz, jaki możesz zdobyć na komisariacie policji w centrum handlowym Paulownia po pierwszej pełni księżyca. Nie ma tu wiele do powiedzenia, ponieważ jest to w zasadzie statystyka.

2 – Żelazna krawędź

Tańsza opcja niż alternatywa poniżej, chociaż również nie zapewnia niczego specjalnego.

3 – Długi Washikazi

Znaleziono na 17. piętrze Tartaru (wymaga 3 Fragmentów Zmierzchu). Umiarkowane zwiększenie wszystkich statystyk i możesz je utrzymać przez większą część drugiego bloku, jeśli brakuje ci pieniędzy.

Yukari

Yukari ma najwięcej alternatywnych opcji spośród wszystkich postaci, poza komisariatem policji. Mimo to przez większość czasu woli rzucać zaklęcia, więc czasami wystarczy dobra umiejętność bierna.

1 – Zabawkowy łuk

Zdobywane po wypełnieniu Żądania 12. Całkowicie darmowa broń z ponadprzeciętnymi statystykami, której możesz się trzymać aż do czerwca, kiedy nieuchronnie znajdziesz coś lepszego albo w Tartarze, albo na komisariacie.

2 – Łuk z zatrutymi strzałami

Można go znaleźć w skrzyni na 11. piętrze Tartaru (do otwarcia wymagane są 3 Fragmenty Zmierzchu). Pomimo swojej dolnej broni, jest to także darmowa broń, która może przeprowadzić cię przez całą pierwszą partię pięter i nadal być przydatna później ze względu na efekt trucizny.

3 – Shigetou-Umi

Kupiony na komisariacie policji w Paulownia Mall. Ma lepsze statystyki, ale bez efektu specjalnego. Dobrze, jeśli chcesz po prostu podkręcić swój atak.

Junpei

Junpei ma dobrą broń na początku, ale jego opcje są tak proste, jak on sam.

1 – Juzimaru

Znaleziono na 36. piętrze. Pierwsza duża broń, którą możesz dostarczyć Junpeiowi z Tartaru, jest dla niego świetnym wyborem, więc nie śpij na niej. Potrzebujesz go również w przypadku żądania 7, więc prawdopodobnie otrzymasz to w obu przypadkach.

2 – Wielki Miecz

Kupiony na komisariacie policji. Junpei zwykle chce po prostu więcej ataku, więc zwykle mu to wystarcza, nawet bez umiejętności biernej.

3 – Bękartowy Miecz

Kupiony na komisariacie policji. Ponownie Junpei nie potrzebuje wiele na początku, poza czystymi statystykami, więc uzyskanie tego na wczesnym etapie jest bardzo w porządku.

Akihiko

Ahikiko niestety nie ma zbyt wielu opcji na początku, zanim później otrzyma darmową broń. Ale jeśli wykorzystasz go, zanim to się stanie, jedyną opcją jest (zgadłeś) wcześniejsze udanie się na komisariat policji.

1 – Pięść Ostrza

Najlepszą (i najdroższą) opcją jest wizyta na komisariacie policji. Brak pasywów, ale dobry atak, który to rekompensuje.

2 – Sonic Pięść

Również z Komisariatu Policji. Jeśli podoba Ci się umiejętność pasywna Strach, może to być lepszy wybór niż powyższy, szczególnie jeśli chcesz na razie zaoszczędzić trochę pieniędzy.

Zaczniesz zdobywać lepszą broń, gdy uzyskasz dostęp do sklepu z antykami Maiyodo później, 18 lipca. Jednak do tego czasu powinieneś dobrze sobie radzić z tym, co masz, niezależnie od wybranego poziomu trudności.