Jak znaleźć złącze przecinka w Persona 3 Reload: Odpowiedź (P3R)

Zanim w lipcu w końcu będziesz mógł przystąpić do egzaminu końcowego, niektórzy nauczyciele przetestują wcześniej Twoją wiedzę w grze Persona 3 Reload, tym razem za pomocą prostego pytania gramatycznego. Twoim celem jest po prostu określenie, gdzie powinien znajdować się splot przecinkowy, więc przejdźmy do tego teraz.

Gdzie powinien znajdować się przecinek w Persona 3 Reload?

Odpowiedź na pytanie pani Toriumi brzmi Między „czasem” a „to”. Przecinek pomiędzy „teraz” a „my” został poprawnie umieszczony, podobnie jak przecinek pomiędzy „zacząłem” a „do”, pozostawiając tylko jeden możliwy błędny wybór.

Odpowiedź na jej pytanie zadane 7/8 jest dość łatwa, a za prawidłową odpowiedź otrzymasz zwykłe nagrody. Oznacza to darmowy punkt Uroku, który pomoże ci maksymalnie zwiększyć statystykę. Jeśli poprawnie odpowiedziałeś na poprzednie pytania, Twój Urok powinien być już na przyzwoitym poziomie. Dobre wyniki na egzaminach zapewnią ci także dobry impuls społeczny, więc też na tym nie zaniedbuj

Chociaż jest to częste pytanie, należy zwrócić na nie uwagę, ponieważ jego odmiana zostanie później uwzględniona w lipcowych egzaminach końcowych. Ale ten będzie o wiele łatwiejszy, ponieważ faktycznie przedstawia ci problem gramatyczny, a jego odpowiedzią (podczas 17 lipca) jest „Splatanie przecinkowe”. Chyba nie ma nic prostszego.

Jeśli z jakiegoś powodu nacisnąłeś niewłaściwy przycisk lub w ogóle pominąłeś zajęcia, zawsze możesz wczytać stary zapis lub skorzystać z funkcji przewijania. Jeśli wybierzesz tę drugą opcję, prawdopodobnie nie stracisz zbyt wiele ze swoich postępów i będziesz mógł wrócić do tego samego punktu w ciągu minuty lub dwóch, jeśli pominiesz teksty nie zawierające pytań.

Pozostało jeszcze wiele innych pytań, na które należy odpowiedzieć na późniejszych zajęciach, więc miej na nie oczy szeroko otwarte. Wzmocnienia Uroku są zawsze mile widziane, aby jak najszybciej rozpocząć inne linki społecznościowe, takie jak Kochankowie.