Jak znaleźć zarodniki Całunu w Enshrouded: przewodnik po ich lokalizowaniu

W Enshrouded dostępnych jest wiele różnych przedmiotów do wytworzenia, ale Zarodniki Całunu mogą stworzyć jedne z najlepszych przedmiotów na początku gry. Dowiedzmy się, jak zdobyć ich mnóstwo i gdzie je znaleźć.

Jak zdobyć zarodniki Całunu w Enshrouded

Aby zdobyć mnóstwo zarodników Całunu, warto udać się do Całunu. W tej mgle spotkasz wielu różnych wrogów, których opanowało Enshroudement, a Twoim zadaniem jest ich eksterminacja i zdobycie potrzebnych gadżetów. Choć nie zawsze otrzymasz zarodniki Całunu, jest to jedyny sposób, aby mieć pewność, że zdobędziesz je na potrzeby rzemieślnicze.

Jeśli zobaczysz niebieskie stworzenie wędrujące po Enshroudment, pamiętaj, aby go zabić dowolną bronią, którą stworzyłeś. Użyj miecza, różdżki lub czegokolwiek pomiędzy, aby zakończyć ich przeklęte życie i zbierz stos popiołu i kości, który pozostawili, aby zobaczyć, co mogli upuścić. Zwykle na tych stworzeniach znajdziesz Runy, Postrzępione Tkaniny i Zarodniki Całunu, więc bądź przygotowany na walkę, gdy tylko je zobaczysz.

Co powinieneś najpierw stworzyć z zarodnikami Całunu w Enshrouded

Gdybyśmy mogli polecić coś do wytworzenia w pierwszej kolejności przy użyciu Zarodników Całunu, z pewnością byłby to Szybowiec. Ponieważ świat Enshrouded jest dość duży, posiadanie łatwego sposobu poruszania się po nim bez martwienia się o obrażenia od upadku jest niezwykle istotne. Do zrobienia szybowca potrzebne będą następujące elementy:

  • 8 Całun Drewniany
  • 2 Futro zwierzęce
  • 2 Strunowy
  • 2 Zarodniki Całunu

Kiedy jesteś poza domem, możesz łatwo aktywować ten konkretny przedmiot po jego wyposażeniu. Zanim spróbujesz, upewnij się, że go wyposażysz, przekonałem się o tym na własnej skórze. Jednak latanie w powietrzu z dużą prędkością to pośpiech, którego nie można znaleźć w żadnej innej grze typu Survival/Crafting na rynku.